Praca u nas

Oferujemy ciekawą i stabilną pracę w stale rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług medycznych.

Zapewniamy:
  • motywujący system wynagradzania,
  • system szkoleń umożliwiających stałe podnoszenie kwalifikacji,
  • dogodną formę zatrudnienia
  • dużą samodzielność w działaniu.

Rejestratorka medyczna w szpitalu przy ul. Grunwaldzkiej

ZAKRES ZADAŃ:
• rejestracja pacjentów do lekarza specjalisty, szpitala i badań diagnostycznych
• wystawianie faktur ambulatoryjnych i szpitalnych oraz pobieranie opłat za zlecone usługi
• wydawanie wyników badań zgodnie z obowiązującą procedurą
• udzielanie informacji pacjentom o zakresie i możliwościach wykonania świadczeń

WYMAGANIA:
• wykształcenie minimum średnie
• bardzo dobra znajomość obsługi komputera
• umiejętności komunikacyjne
• mile widziane doświadczenie w pracy w rejestracji

OFERUJEMY:
zatrudnienie w profesjonalnym i zaangażowanym zespole na umowę o pracę, przyjazną atmosferę pracy sprzyjającą rozwojowi zawodowemu, szkolenia niezbędne do efektywnego wykonywania powierzonych obowiązków, opiekę medyczną.

Aplikacje prosimy wysyłać za pomocą naszego formularza kontaktowego. Informujemy, iż odpowiadamy wyłącznie na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883)”.

Pielęgniarka do pracy na oddziale szpitalnym

Aktualnie poszukujemy pielęgniarki odcinkowej do pracy w naszym Szpitalu przy ul. Grunwaldzkiej 156.

Oferujemy zatrudnienie w profesjonalnym i zaangażowanym zespole na umowę o pracę, przyjazną sprzyjającą rozwojowi zawodowemu atmosferę pracy oraz szkolenia niezbędne do efektywnego wykonywania powierzonych obowiązków.

Lekarze

Szczególnie zależy nam na podjęciu współpracy z lekarzami następujących specjalności:
  • choroby wewnętrzne (praca na Oddziale Ogólnym oraz dyżury),
  • chirurgia (dyżury na Oddziale Zabiegowym i w Ambulatorium),
  • ginekologia (do pracy w poradni w ramach kontraktu z NFZ).

Jeśli są Państwo zainteresowani pracą u nas prosimy nadesłać zgłoszenie do:
  1. Dyrektora ds Lecznictwa - dr. n. med. Grzegorza Bajko kontaktując się telefonicznie (61) 8604 261 lub 8604 300
  2. Kierownika Działu Personalnego - Barbary Bodak kontaktując się telefonicznie 507-003-855 lub za pomocą naszego formularza kontaktowego.

Find a physician