PLACÓWKI > Grunwaldzka - Szpital > O Szpitalu
wykop.pl
drukuj

O Szpitalu

Nasz Szpital gwarantuje pacjentom bezpieczeństwo pobytu zapewniając całodobową opiekę internisty, chirurga i anestezjologa oraz wykwalifikowanego personelu pielegniarskiego.

 

Przez całą dobę czynna jest też pracownia RTG oraz laboratorium diagnostyczne, co pozwala lekarzom na szybkie i trafne postawienie diagnozy oraz skuteczne leczenie pacjentów.

 

Wszystkie jednostki szpitala nastawione na szybką diagnostykę oraz nowoczesne metody terapii. W zależności od rodzaju schorzenia pacjenci kierowani są na jeden z trzech oddziałów:

 

Na terenie Szpitala działa także Centrum Endoskopii specjalizujące się w badaniach i zabiegach przewodu pokarmowego.

 

Chorym, dla zapewnienia pełnego komfortu, oferujemy pokoje jedno- i dwuosobowe, każdy z własnym węzłem sanitarnym.


W przypadkach hospitalizacji dzieci do lat 14 jednemu z rodziców zapewniamy pobyt w pokoju wraz z dzieckiem bez dodatkowych opłat

 

Z naszym szpitalem współpracuje grono znakomitych specjalistów z różnych dziedzin medycyny, w tym wykładowcy poznańskiego Uniwersytetu Medycznego. W przypadkach tego wymagających lub na życzenie pacjenta możliwe jest skorzystanie z ich dużej wiedzy i doświadczenia zawodowego. Konsultanci dyscyplin zabiegowych wykonują także w naszym szpitalu zabiegi operacyjne w zakresie swoich dziedzin.

 

Nasz szpital stwarza również możliwość prowadzenia leczenia lub wykonania ewentualnego zabiegu operacyjnego przez lekarza domowego lub lekarza, którego pacjent darzy szczególnym zaufaniem.

 

W ramach leczenia oferujemy również pomoc rehabilitanta i psychologa.

Partnerzy