Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że zmieniamy harmonogram pracy Szpitala i Ambulatorium PL CERTUS. W okresie 12.06.2021R. – 31.08.2021r. pracujemy w godz. 07:00-22:00. Rejestracja pacjenta do godziny 21:15. Zapraszamy do potwierdzania wizyt telefonicznie 618604-200.

Zabiegi HoLEP - holmowej enukleacji gruczolaka stercza już od listopada w PL Certus

OPERACJE WYKONUJEMY PRZYZ UŻYCIU LASERA HOMLOWEGO WYKORZYSTYWANEGO RÓWNIEŻ DO INNYCH ZABIEGÓW W DZIEDZINIE UROLOGII.

OPERACJE BĘDĄ PRZEPROWADZANE POD NADZOREM WYKWALIFIKOWANYCH UROLOGÓW ZE SZPITALA ŚW. ANNY W PIASECZNIE - DR MARKA ZAWADZKIEGO I DR PRZEMYSŁAWA ZUGAJA , KTÓRZY SPECJALIZUJĄ SIĘ W TEGO TYPU ZABIEGACH.

PL CERTUS będzie drugim ośrodkiem w Polsce pod skrzydłami grupy specjalistów z Piaseczna. Laser ma szczególne zastosowanie w łagodnym rozroście gruczołu krokowego HOLEP.

Zabieg HOLMOWEJ ENUKLEACJI GRUCZOLAKA STERCZA zapewnia skuteczne leczenie mężczyzn nawet z poważnie powiększoną prostatą. HoLEP usuwa cały fragment zmienionego gruczołu i jednocześnie pozwala zachować usuniętą tkankę, dzięki czemu można ją następnie zbadać w laboratorium i określić charakter, co jest bardzo istotne w m.in. w diagnostyce raka prostaty. W porównaniu do starszych metod leczenia HoLEP umożliwia znacznie szybszą regenerację po zabiegu oraz pozwala doszczętnie usunąć przerośnięty gruczoł. Dzięki temu zabiegi są bardzo skuteczne – jedynie mniej niż 2 procent mężczyzn, wymaga ponownego leczenia.

Aneta Rybak
Indywidualny Opiekun Pacjenta Szpitalnego
tel: 539 692 592
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ.

MP70plus KV
Powrót

Zadzwoń

Napisz