Movember - mężczyzno zbadaj się!

Już dzisiaj rusza w Prywatnej Lecznicy Certus akcja Movember wspierająca profilaktykę nowotworów jąder i prostaty.


Jak co roku w listopadzie, wąsy - symbol męskości - posłużą do prowokowania rozmów o nowotworach jąder i prostaty. To już 6 edycja - a pierwsza, w której uczestniczy Prywatna Lecznica Certus.


Coraz więcej Polaków regularnie wykonuje badania profilaktyczne w celu wykrycia choroby - jednak mężczyźni robią to zdecydowanie rzadziej niż kobiety. Dlatego też w ramach akcji Movember, która ma zasięg światowy, przez ponad miesiąc odbywają się spotkania oraz organizowane są badania, które w przystępny sposób mają zachęcić mężczyzn do profilaktyki nowotworów jąder i prostaty. Więcej szczegółów o samej akcji - https://www.movember.org.pl/

g2 33A0439

Zapraszamy wszystkich Panów do wykonania pakietu badań w kierunku nowotworów jądra i prostaty w specjalnej cenie - 250 zł. W skład pakietu wchodzi konsultacja urologiczna oraz badanie usg jąder i badanie PSA (antygen gruczołu krokowego).

Akcja trwa od 28.10. do 15.12.2019r. Na badania można się umówić pod numerem telefonu 61 8 604 200 lub za pomocą formularza dostępnego na naszej www.certus.med.pl.
Powrót

Zadzwoń

Napisz