Poradnia Leczenia Chrapania

Od 13 stycznia 2011 roku Prywatna Lecznica CERTUS uruchamiła nową Poradnię Leczenia Chrapania. Poradnia działa w Centrum Medycznym nr 2 przy ul. Wagrowskiej 6.

W Poradni przyjmuje lek. med. Piotr Borowski - specjalista otolaryngologii.

W ramach Poradni Leczenia Chrapania oprócz konsultacji lekarza specjalisty wykonywane są unikalne zabiegi leczenia chrapania implantami podniebienia miękkiego. Procedura polega na umieszczeniu w podniebieniu miękkim trzech cieniutkich implantów polyestrowych. Implanty w sposób naturalny, strukturalnie współdziałają z organizmem oraz pomagają w usztywnieniu podniebienia miękkiego.

Pacjenci, u których chrapanie spowodowane jest przez inne przyczyny niż zapadanie się podniebienia miękkiego, podczas wizyty w Poradni mogą zostać zakwalifikowani do zabiegów operacyjnych z zakresu laryngologii takich jak np.: operacje przegrody nosa, operacje usunięcia migdałków podniebiennych czy operacje zatok, które mogą być wykonane na Oddziale Zabiegowym naszego Szpitala.

Pacjenci z podejrzeniem obturacyjnego bezdechu śródsennego mogą zostać przez lekarza skierowani na specjalistyczne badanie - polisomnografię.

Zadzwoń

Napisz