Pomagamy spełniać dziecięce marzenia

Prywatna Lecznica Certus zaprasza na koncert charytatywny organizowany przez Fundację Dziecięca Fantazja, który odbędzie się w środę 3 sierpnia o godz. 18:00 pod Centrum Handlowym M1 w Poznaniu. Gwiazdą koncertu będzie Urszula, którą poprzedzi występ zespołu The Colts.

„Gramy z Fantazją” to jedyna tego typu akcja cykliczna w Polsce, która jest organizowana przez Centra Handlowe M1, Magnolia Park i Centrum Handlowe Ster we współpracy i na rzecz Fundacji Dziecięca Fantazja.

W tym roku charytatywna trasa koncertowa będzie organizowana już po raz czwarty w terminie od 12.07.2011 do 3.08.2011. Planowane jest aż 11 koncertów w 11 miastach Polski. Koncerty odbędą się w Markach k/Warszawy, Częstochowie, Zabrzu, Łodzi, Radomiu, Czeladzi, Wrocławiu, Krakowie, Bytomiu, Szczecinie i Poznaniu. W tym roku zagrają: Blue Cafe, Boys and Classic, DODA, ENEJ, FUN FACTORY, Lady Pank, Paulla, Urszula, Varius Manx oraz Volver. Koncerty poprowadzi Ambasadorka Fundacji – Agata Młynarska.

Wstęp na imprezy jest wolny. Podczas koncertów prowadzone będą zbiórki publiczne, z których całkowity dochód spełnione zostaną najskrytsze marzenia naszych podopiecznych.

Fundacja Dziecięca Fantazja została powołana w celu prowadzenia wszechstronnej działalności w zakresie pomocy społecznej dzieciom nieuleczalnie chorym poprzez spełnianie ich fantazji lub marzeń oraz w celu pozyskiwania i skupiania wokół idei Fundacji osób i środowisk mogących przyczynić się do rozwoju inicjatyw, które za cel stawia sobie fundacja.
Prywatna Lecznica Certus – jako sponsor koncertu – zapewnia zabezpieczenie medyczne imprezy.

Zadzwoń

Napisz