Zmiana organizacji ruchu w rejonie ul. Grunwaldzkiej

Szanowni Państwo, w związku z trwającą przebudową skrzyżowania ulic Grunwaldzka/Bułgarska/Jugosłowiańska od dnia 18 października zmianie ulegnie organizacja ruchu w rejonie w/w skrzyżowania:
  • ulica Bułgarska na odcinku od ul. Rumuńskiej do ul. Grunwaldzkiej (aktualnie dwukierunkowa) będzie drogą jednokierunkową jedynie w stronę od Grunwaldzkiej; zamknięty także będzie wylot ze skrzyżowania ul. Grunwaldzkiej z ul. Bułgarską,
  • południowa jezdnia ulicy Grunwaldzkiej (dotychczasowy kierunek jazdy w stronę centrum) na odcinku od ulicy Jawornickiej do ulicy Jugosłowiańskiej będzie jezdnią, po której odbywać się będzie ruch dwukierunkowy,
  • na północnej jezdni ulicy Grunwaldzkiej (dotychczasowy kierunek jazdy w stronę Plewisk) od ul. Bułgarskiej do ul. Smoluchowskiego wprowadzony zostanie ruch dwukierunkowy obsługujący dojazd do posesji, firm i instytucji.
  • zmianie ulegną trasy linii autobusowych przebiegających w tym rejonie; linie tramwajowe kursują bez zmian.
W/w zmiany będą obowiązywać do końca października, kiedy to prace drogowe prowadzone w rejonie skrzyżowania ulic Bułgarska/Grunwaldzka/Jugosłowiańska zostaną zakończone (wg informacji z Zarządu Dróg Miejskich).

O dalszej organizacji ruchu będziemy Państwa informować na bieżąco.

Zadzwoń

Napisz