Nowy Ordynator Ambulatorium przy ul. Grunwaldzkiej

Od lutego 2018r. Ambulatorium przy ul. Grunwaldzkiej ma nowego Ordynatora - Panią dr n. med. Małgorzatę Stasiak - Paczkowską.
IMG 20180227 131345
Dr Stasiak - Paczkowska jest lekarzem z 20 letnim stażem w pracy na szpitalnym oddziale internistycznym. Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej im. K.
Marcinkowskiego w Poznaniu, na którym w 2011r. obroniła tytuł doktora nauk medycznych. Jest lekarzem specjalistą chorób wewnętrznych oraz nefrologii.

Placówka świadczy usługi medyczne pacjentom indywidualnym oraz w ramach opieki medycznej dla firm. W ramach Ambulatorium oferujemy 24-godzinną opiekę lekarzy: chirurga i internisty, a także opiekę pielęgniarską. Zapewniamy także stały dostęp do badań laboratoryjnych oraz diagnostyki obrazowej w Pracowni EKG i RTG.

Wizyty u chirurga i internisty odbywają się bez konieczności wcześniejszego umawiania terminu - pacjenci są przyjmowani na bieżąco wg. kolejności zgłoszenia się do placówki. Konsultacje innych specjalistów odbywają się w określone dni tygodnia po wcześniejszym umówieniu terminu w Rejestracji: osobiście lub telefonicznie pod numerem (61) 8-604-200.

Więcej szczegółów tutaj: https://www.certus.med.pl/pl/placowki/ambulatorium

Zadzwoń

Napisz