Nowa Pielęgniarka Oddziałowa w Centrum Medycznym nr 3 w Swarzędzu

Miło nam poinformować, że od 1.10.2018r. nasze centrum medyczne w Swarzędzu ma nową Pielęgrniarkę Oddziałową - panią mgr Agatę Kołodziejską!

Kilka słów o naszej nowej oddziałowej:
Agata Kołodziejska
Ukończyła studia magisterskie na kierunku Pielęgniarstwo oraz studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie w opiece zdrowotnej. W 2003 roku rozpoczęła pracę zawodową na Oddziale Intensywnej Opieki i Anestezjologii w Szpitalu Miejskim im. Franciszka Raszei w Poznaniu. W ambulatoryjnej służbie zdrowia pracuje od 2007 roku - na stanowiskach pielęgniarka odcinkowa, a następnie jako pielęgniarka koordynująca.

Dba o rozwój osobisty poprzez udział w wielu szkoleniach dotyczących zapobiegania zakażeniom w gabinecie zabiegowym, profesjonalnej obsługi pacjenta, opieki nad pacjentem geriatrycznym, budowania relacji w zespołach medycznych oraz wielu innych o tematyce medycznej. Ukończyła kursy:
1. Resuscytacja krążeniowo- oddechowa,
2. EKG,
3. Szczepienia ochronne,
4. Wykonywanie i ocena testów skórnych,
5. Wywiad i badania fizykalne.

Zawodowo interesuje się tematem szczepień ochronnych. A jej mocną stroną jest pobranie krwi u najmłodszych pacjentów. Prywatnie natomiast lubi czytać książki, szczególnie o tematyce kryminalnej i dokumentalnej. Pasjonuje się także gotowaniem, lubi eksperymentować kulinarnie.

Zadzwoń

Napisz