Szanowni Państwo" w dniach od 2/04 - 5/04 zmienia się harmonogram pracy Ambulatorium ul. Grunwaldzka 156 godziny przyjęć od 8-20. Rejestracja pacjentów w godzinach 8:00-19:00. Każdorazowo prosimy o potwierdzenie wizyty pod numer telefonu 618604-200 . Szpital PL CERTUS w dniach 3-5/04 nieczynny. Szczegółowy harmonogram w "AKTUALNOŚCIACH"

Dr n. med. Anna Rosińska-Więckowicz, Poradnia dermatologiczna

dr rosińska

Dr n. med. Anna Rosińska-Więckowicz - dermatolog przyjmuje dorosłych oraz małych pacjentów. Na wizytę w Poznaniu można się umówić w poradni dermatologicznej w Ambulatorium przy ul. Grunwaldzkiej lub w Centrum Medycznym nr 2 przy ul. Wagrowskiej. Doktor Rosińska-Więckowicz jest specjalistką w zakresie dermatologii, alergologii oraz wenerologii.

Doktor nauk medycznych Anna Rosińska-Więckowicz - dermatolog Poznań

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Po ukończeniu studiów doktor Rosińska-Więckowicz pracowała w Klinice Gastroenterologii Dziecięcej i Chorób Metabolicznych oraz w Klinice Dermatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, gdzie prowadziła Pracownię Dermatologii Dziecięcej. Posiada duże doświadczenie w pracy z najmłodszymi pacjentami, u których leczyła w ramach wspomnianej pracowni, trudne lub rzadkie postacie chorób skóry. Doktor Anna Rosińska-Więckowicz jest doskonałym dermatologiem dziecięcym, pracuje również z dorosłymi.

W 2010 roku dr Rosińska-Więckowicz obroniła rozprawę doktorską. Posiada aż trzy specjalizacje, z zakresu: dermatologii, wenerologii i alergologii. Jest też członkinią: Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Polskiego Towarzystwa Alergologicznego, European Academy of Allergy and Clinical Immunology i International Dermoscopy Society. Na wizytę u doktor Anny Rosińskiej-Więckowicz można się umówić w dwóch naszych poznańskich placówkach.

W Certusie umówisz się do najlepszych specjalistów

Doktor Anna Rosińska-Więckowicz - lekarz dermatolog, cieszy się doskonałą opinią dorosłych, a także małych pacjentów i ich rodziców. Zawdzięcza to swojemu profesjonalnemu podejściu oraz empatii. Specjalizuje się w leczeniu:

  • alergicznych choroby skóry,
  • ciężkich postaci atopowego zapalenia skóry,
  • chorób rzadkich u dzieci,
  • ciężkich postaci trądziku młodzieńczego i trądziku uporczywego,
  • trądziku różowatego o umiarkowanym i ciężkim nasileniu,
  • łuszczycy (postaci skórne i stawowe),
  • chorób przenoszonych drogą płciową (kiła, rzeżączka, chlamydioza).
Odwiedź naszą poradnię!

Zadzwoń

Napisz