Konsultacje bariatryczne

Konsultacje bariatryczne Poznań

Otyłość to schorzenie, które nieleczone, może doprowadzić do wielu groźnych powikłań. Najpoważniejsze z nich to zagrażające życiu choroby serca, udar mózgu czy cukrzyca typu 2. Dlatego osoby zmagające się z nadmierną wagą powinny poszukać fachowego wsparcia, dzięki któremu będą mogły skutecznie i trwale pozbyć się zbędnych kilogramów. Co najważniejsze, utrata kilogramów musi się odbyć w sposób bezpieczny. Tu z pomocą przychodzi bariatria, czyli dział medycyny zajmujący się terapią osób z otyłością.

Konsultacja bariatryczna jest dobrym rozwiązaniem dla osób szukających pomocy w walce z tego typu problemami.

W Centrum Medycznym nr 1 Certus w Poznaniu nasi pacjenci mają możliwość odbycia konsultacji bariatrycznych, podczas których uzyskają fachowe wsparcie. Porad w tym zakresie udziela dr n. med. Lucyna Woźnicka-Leśkiewicz. Dr Woźnicka-Leśkiewicz jest specjalistą chorób wewnętrznych oraz kardiologiem. W 2007 roku ukończyła Uniwersytet Medyczny im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, a w 2010 roku Studium Podyplomowe „Dietetyka i Planowanie Żywienia” na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. W styczniu 2013 roku otrzymała tytuł doktora nauk medycznych. Od początku swojej pracy zawodowej jest wykładowcą na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu na stanowisku adiunkta.

Dr n. med. Lucyna Woźnicka-Leśkiewicz szkoliła się także w ośrodkach zagranicznych (Malta, Chorwacja, Egipt). Bierze również aktywny udział w konferencjach z zakresu chorób wewnętrznych, hipertensjologii, kardiologii oraz dietetyki w Polsce i za granicą. Jest autorką publikacji, doniesień zjazdowych oraz rozdziałów w podręcznikach z zakresu chorób wewnętrznych, kardiologii oraz hipertensjologii.

Aby skorzystać z konsultacji bariatrycznej zadzwoń pod numer 61 8604-200

Zadzwoń

Napisz