Szanowni Państwo" w dniach od 2/04 - 5/04 zmienia się harmonogram pracy Ambulatorium ul. Grunwaldzka 156 godziny przyjęć od 8-20. Rejestracja pacjentów w godzinach 8:00-19:00. Każdorazowo prosimy o potwierdzenie wizyty pod numer telefonu 618604-200 . Szpital PL CERTUS w dniach 3-5/04 nieczynny. Szczegółowy harmonogram w "AKTUALNOŚCIACH"
W PL Certus w Poznaniu dostępna jest opieka medyczna 24 h przez 7 dni w tygodniu, dzięki której pacjenci w każdej chwili mogą skorzystać z fachowej pomocy lekarskiej, bez konieczności wcześniejszych zapisów!

Całodobowy dyżur ekarza internisty i chirurga oraz wykwalifikowanego personelu pielęgniarskiego sprawia, że możliwe jest udzielenie natychmiastowej i skutecznej pomocy, co jest szczególnie ważne w nagłych wypadkach. Przychodnia 24h jest usytuowana przy ul. Grunwaldzkiej 156 w Poznaniu. Składa się z Ambulatorium z izbą przyjęć, gdzie - poza wizytami u licznych specjalistów - można prywatnie wykonać badania krwi, EKG, a także USG i RTG. W ramach opieki 24h pacjenci mają możliwość konsultacji z doświadczonym lekarzem, w tym z chirurgiem oraz internistą, którzy przez cały czas są dostępni na terenie przychodni.


Życzliwy personel medyczny w całodobowym ambulatorium

Pacjenci, którzy poszukują szybkiej całodobowej opieki medycznej w Poznaniu, powinni zapoznać się z ofertą PL Certus. Jest ona skierowana przede wszystkim do tych osób, dla których kontakt z życzliwym personelem odgrywa szczególnie istotną rolę. Pracują tu wykwalifikowane, a przy tym empatyczne pielęgniarki i lekarze, którzy dokładają wszelkich starań, aby zapewnić pacjentom jak najlepszą opiekę.


Internista

Nasi pacjenci mogą w Poznaniu skorzystać z usług internisty 24h/7 dni w tygodniu, bez konieczności wcześniejszego umawiania się. Lekarz ten dysponuje rozległą wiedzą, a do chorego podchodzi holistycznie, pomagając znaleźć rozwiązanie problemów ze zdrowiem.


Chirurg

W Ambulatorium PL Certus w Poznaniu przez 24h na dobę przyjmuje chirurg ogólny. Udzieli on pierwszej pomocy i zaopatrzy pacjentów przez 7 dni w tygodniu, również podczas świąt. Wizyty nie trzeba umawiać wcześniej, po pomoc można zgłosić się w każdej chwili. Uwaga! O poniedziałku do piątku w godzinach 13:00-15:00 następują zmiany lekarzy konsultujących, w związku z czym czas oczekiwania na wizytę może się wydłużyć.


RTG

Pracownia RTG w Poznaniu również jest czynna przez 24h/7 dni w tygodniu. Profesjonalny personel przeprowadzi badanie szybko oraz w miłej atmosferze. Oferujemy atrakcyjny cennik na RTG, dla wszystkich pacjentów zgłaszających się do naszej przychodni. Badanie nie wymaga wcześniejszej rejestracji.


Opieka 24h na najwyższym poziomie

Całodobowa opieka medyczna w Ambulatorium obejmuje także niedzielę oraz święta. Do chirurga i internisty można zgłosić się bez umawiania, ponieważ pacjenci przyjmowani są zgodnie z kolejnością zgłoszenia. Do pozostałych specjalistów należy się zarejestrować telefoniczne lub osobiście.

Zadzwoń

Napisz