W Prywatnej Lecznicy Certus w Poznaniu dostępna jest opieka 24 h przez 7 dni w tygodniu, dzięki której pacjenci w każdej chwili mogą skorzystać z fachowej pomocy medycznej. Całodobowy dyżur lekarza internisty i chirurga oraz wykwalifikowanego personelu pielęgniarskiego sprawia, że możliwe jest udzielenie natychmiastowej i skutecznej pomocy, co jest szczególnie ważne w nagłych wypadkach. Przychodnia 24h jest usytuowana przy ul. Grunwaldzkiej 156 w Poznaniu. Znajduje się tutaj Ambulatorium z Izbą Przyjęć, gdzie można prywatnie wykonać badania krwi, EKG, a także USG i RTG. Prywatna Lecznica Certus oferuje najwyższą jakość usług medycznych, a przy tym korzystny cennik. W ramach opieki 24h pacjenci mają możliwość konsultacji z doświadczonym lekarzem, w tym chirurgiem oraz internistą, którzy przez cały czas są dostępni na terenie przychodni 24h.  

Życzliwy personel medyczny w całodobowym Ambulatorium

Pacjenci, którzy poszukują skutecznej całodobowej opieki medycznej w Poznaniu, powinni zapoznać się z ofertą Prywatnej Lecznicy Certus. Jest ona skierowana przede wszystkim do tych osób, dla których kontakt z życzliwym personelem odgrywa szczególnie istotną rolę. Pracują tu wykwalifikowane, a przy tym empatyczne pielęgniarki, które dokładają wszelkich starań, aby zapewnić pacjentom jak najlepszą opiekę.

Opieka 24h na najwyższym poziomie

Całodobowa opieka medyczna w przychodni obejmuje także niedzielę oraz święta. Do chirurga i internisty można zgłosić się bez umawiania, ponieważ pacjenci przyjmowani są zgodnie z kolejnością zgłoszenia. Do pozostałych specjalistów należy się najpierw zarejestrować, telefoniczne lub osobiście.

Zadzwoń

Napisz