lek. med. Krzysztof Twardosz, specjalista urolog

zdjecie


FEBU - Fellow of European Board of Urology

Absolwent Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Szkolenie specjalizacyjne ukończył w Klinice Urologii i Onkologii Urologicznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu w roku 2015.

Umiejętności w dziedzinie urologii doskonalił między innymi w szpitalach w Wielkiej Brytanii - Szpital w Woolwich - Południowy Londyn oraz prestiżowym Szpitalu St.Mary’s w Centralnym Londynie.

W ostatnich latach związany z Oddziałem Urologicznym Szpitala Powiatowego w Śremie oraz Oddziałem Transplantologii i Chirurgii Ogólnej z Pododdziałem Urologii Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu. Od maja 2021 pracuje w Prywatnej Lecznicy CERTUS w Poznaniu.

Członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego - PTU oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego - EAU. Uczestnik wielu konferencji oraz szkoleń z zakresu urologii małoinwazyjnej i operacji laparoskopowych.

W swojej praktyce wykorzystuje najnowsze techniki operacyjne stosowane w nowoczesnej urologii - w tym operacje wykonywane metodą endoskopową i laparoskopową.

Głównym zainteresowaniem Dr Twardosza jest kompleksowe leczenie kamicy układu moczowego, ale wykonuje również zabiegi z zakresu urologii onkologicznej oraz łagodnego przerostu prostaty - w tym najnowszą metodą leczenia przy użyciu lasera holmowego - HOLEP.

Zadzwoń

Napisz