Zmiana czasu pracy w okresie 29/10/2021-02/11/2021
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy o zmianie czasu pracy w okresie 29/10/2021-02/11/2021. Ambulatorium jest czynne w godzinach 7:00- 22:00. Rejestracja pacjenta do 21:15. Szpital w tym okresie jest nieczynny. PROSIMY O WCZEŚNIEJSZY KONTAKT TELEFONICZNY CELEM ZWERYFIKOWANIA DOSTĘPNOŚCI LEKARZA INTERNISTY I CHIRURGA TEL. 618604-200.

Lek. med. Joanna Dokowicz, Poradnia internistyczna i pulmonologiczna

dr Dokowicz

Lekarz medycyny Joanna Dokowicz - lekarz chorób wewnętrznych oraz chorób płuc to kierownik naszego Centrum Medycznego nr 2 przy ul Wagrowskiej 6 w Poznaniu. Pani doktor posiada dwie specjalizacje i przyjmuje pacjentów w poradniach pulmonologicznej oraz internistycznej. Na wizytę można umówić się telefonicznie, za pomocą livechatu lub podczas osobistej wizyty w Centrum Medycznym.

Lekarz medycyny Joanna Dokowicz - lekarz chorób wewnętrznych i chorób płuc Poznań

Doktor Dokowicz jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, który ukończyła w 1997 roku. Po odbyciu stażu podyplomowego pracowała na Oddziale Chorób Wewnętrznych i na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, dzięki czemu posiada praktyczną wiedzę z zakresu chorób wewnętrznych. Po złożeniu egzaminu państwowego w 2007 roku uzyskała tytuł specjalisty chorób wewnętrznych.
W latach 2010-2012 odbyła szkolenie specjalizacyjne w Klinice Pulmonologii, Alergologii i Onkologii Pulmonologicznej w Poznaniu, które ukończyła w 2013 roku uzyskując tytuł specjalisty chorób płuc.

Od 2008 roku roku doktor Dokowicz pracuje w Prywatnej Lecznicy Certus w Poznaniu. W ramach swojej pracy w Poradni Internistycznej zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób wewnętrznych, ze szczególnym uwzględnieniem chorób ze strony układu oddechowego. Z kolei w poradni pulmonologicznej doktor Dokowicz zajmuje się chorobami płuc, między innymi diagnostyką kaszlu, duszności, świstów podczas oddychania, leczeniem infekcji górnych i dolnych dróg oddechowych, astmy, POChP. W czasie konsultacji pulmonologicznej możliwe jest wykonanie spirometrii z próbą rozkurczową, badania wysycenia krwi tlenem, wykonanie EKG, a także RTG klatki piersiowej.

Pani doktor stale pogłębia swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach i kursach doskonalących, między innymi Top Medical Trends, Repetytorium Pulmonologiczne czy Top Pulmonological Trends. Szczególnie ceni sobie bezpośredni kontakt z pacjentami, podczas którego może wykorzystać swoją praktyczną wiedzę. Niesienie pomocy chorym przynosi jej wiele satysfakcji, a także mobilizuje do dalszego działania.

Doświadczona specjalistka

Doktor Joanna Dokowicz - lekarz chorób wewnętrznych i chorób płuc przyjmująca w Poznaniu posiada bogate doświadczenie w pracy z pacjentami. Jest ceniona za swoją wiedzę oraz fachową opiekę medyczną jaką oferuje wszystkim osobom, które się do niej zwracają.

 

Zadzwoń

Napisz