Zmiana czasu pracy w okresie 29/10/2021-02/11/2021
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy o zmianie czasu pracy w okresie 29/10/2021-02/11/2021. Ambulatorium jest czynne w godzinach 7:00- 22:00. Rejestracja pacjenta do 21:15. Szpital w tym okresie jest nieczynny. PROSIMY O WCZEŚNIEJSZY KONTAKT TELEFONICZNY CELEM ZWERYFIKOWANIA DOSTĘPNOŚCI LEKARZA INTERNISTY I CHIRURGA TEL. 618604-200.

Mgr Małgorzata Pęczyńska, Pielęgniarka Oddziałowa Centrum Medyczne nr 2

M. Peczynska

Poznajcie Pielęgniarkę Oddziałową w Centrum Medycznym nr 2 - Małgorzatę Pęczyńską.

Pani Małgorzata Pęczyńska pracuje w PL Certus ponad 20 lat! Karierę rozpoczęła w 1996r. w naszym Ambulatorium przy ul. Grunwaldzkiej, a następnie - po powstaniu Centrum Medycznego nr 2 przy ul. Wagrowskiej - została w nim Pielęgniarką Oddziałową.

Ukończyła studia magisterskie na kierunku pielęgniarstwo oraz studia podyplomowe dla kadry kierowniczej pielęgniarek. Posiada dwie specjalizacje - tytuł pielęgniarki specjalisty z organizacji i zarządzania oraz pielęgniarki specjalisty z pielęgniarstwa zachowawczego.


Ukończyła kursy:
1. Resuscytacji krążeniowo-oddechowej,
2. EKG,
3. Spirometrii,
4. Szczepień,
5. Wykonywania i oceny testów skórnych,
6. Wywiad i badania fizykalne,
7. Ordynowania leków i wypisywania recept

Jest kierownikiem kursu spirometrii dla pielęgniarek i opiekunem stażu.

Prywatnie interesuje się dobrym filmem, tańcem oraz muzyką - jest wielką fanką IRA. Zawodowo natomiast, dba o rozwój osobisty i interesuje się tematami edukacji zdrowotnej pacjenta, a także wpływem chrapania i bezdechu na funkcjonowanie organizmu oraz problemem starzejącego się społeczeństwa - godnej starości i polepszenia jakości życia osób starszych.

Zadzwoń

Napisz