Szanowni Państwo" w dniach od 2/04 - 5/04 zmienia się harmonogram pracy Ambulatorium ul. Grunwaldzka 156 godziny przyjęć od 8-20. Rejestracja pacjentów w godzinach 8:00-19:00. Każdorazowo prosimy o potwierdzenie wizyty pod numer telefonu 618604-200 . Szpital PL CERTUS w dniach 3-5/04 nieczynny. Szczegółowy harmonogram w "AKTUALNOŚCIACH"

Mgr Małgorzata Pęczyńska, Pielęgniarka Oddziałowa Centrum Medyczne nr 2

M. Peczynska

Poznajcie Pielęgniarkę Oddziałową w Centrum Medycznym nr 2 - Małgorzatę Pęczyńską.

Pani Małgorzata Pęczyńska pracuje w PL Certus ponad 20 lat! Karierę rozpoczęła w 1996r. w naszym Ambulatorium przy ul. Grunwaldzkiej, a następnie - po powstaniu Centrum Medycznego nr 2 przy ul. Wagrowskiej - została w nim Pielęgniarką Oddziałową.

Ukończyła studia magisterskie na kierunku pielęgniarstwo oraz studia podyplomowe dla kadry kierowniczej pielęgniarek. Posiada dwie specjalizacje - tytuł pielęgniarki specjalisty z organizacji i zarządzania oraz pielęgniarki specjalisty z pielęgniarstwa zachowawczego.


Ukończyła kursy:
1. Resuscytacji krążeniowo-oddechowej,
2. EKG,
3. Spirometrii,
4. Szczepień,
5. Wykonywania i oceny testów skórnych,
6. Wywiad i badania fizykalne,
7. Ordynowania leków i wypisywania recept

Jest kierownikiem kursu spirometrii dla pielęgniarek i opiekunem stażu.

Prywatnie interesuje się dobrym filmem, tańcem oraz muzyką - jest wielką fanką IRA. Zawodowo natomiast, dba o rozwój osobisty i interesuje się tematami edukacji zdrowotnej pacjenta, a także wpływem chrapania i bezdechu na funkcjonowanie organizmu oraz problemem starzejącego się społeczeństwa - godnej starości i polepszenia jakości życia osób starszych.

Zadzwoń

Napisz