Szanowni Państwo, informujemy, że Szpital i Ambulatorium PL CERTUS ul. Grunwaldzka 156: od dnia 04.05.2022 - 31.05.2022 jest czynne w godzinach 07:00-21:30
Za utrudnienia przepraszamy, Dyrekcja EMC Certus

Dr hab. med. Maciej Salagierski, Poradnia urologiczna

dr hab Salagierski

Doktor habilitowany nauk medycznych Maciej Salagierski - urolog przyjmuje pacjentów w Ambulatorium przy ulicy Grunwaldzkiej 156 w Poznaniu. Konieczne jest wcześniejsze umówienie terminu wizyty w rejestracji - osobiście, telefonicznie lub internetowo. Doktor Salagierski jest specjalistą w zakresie leczenia chorób układu moczowo-płciowego, ze szczególnym uwzględnieniem schorzeń prostaty.

Doktor habilitowany nauk medycznych Maciej Salagierski - urolog Poznań

Tytuł doktora habilitowanego nauk medycznych Maciej Salagierski uzyskał za badania naukowe dotyczące wczesnej diagnostyki raka gruczołu krokowego.

Doktor Salagierski posiada ogromne doświadczenie zawodowe, które zdobywał między innymi w Wielkiej Brytanii - w prestiżowej Klinice Urologii East Kent Hospital University Foundation Trust. Podczas pobytu za granicą miał dostęp do najnowszych technologii używanych w medycynie oraz do najlepszego sprzętu zabiegowego, takiego jak robot da Vinci.

Urolog Maciej Salagierski jest posiadaczem tytułu europejskiego specjalisty urologii Fellow of the European Board of Urology, który poświadcza jego wysokie kompetencje.

Prace naukowe doktora Salagierskiego są publikowane w krajowej i zagranicznej prasie specjalistycznej.

Na podstawie doświadczenia zdobytego za granicą dąży on do tego, aby zapewnić pacjentom najlepszą opiekę lekarską, na najwyższym poziomie.

Naukowe zainteresowania doktora Salagierskiego koncentrują się wokół nieinwazyjnych badań mających zastosowanie w profilaktyce przeciwnowotworowej (oznaczanie markera PCA3 w moczu). Ostatnio zajmuje się również poszukiwaniem skutecznego leczenia zakażeń i nawracających infekcji dróg moczowych.

Urolog o ogromnym doświadczeniu

Doktor Maciej Salagierski - urolog przyjmujący w Poznaniu, posiada ogromne doświadczenie, które wykorzystuje w codziennej pracy z pacjentami. Swoją specjalistyczną wiedzę oraz umiejętności przekłada na najwyższej klasy opiekę medyczną, jaką oferuje swoim podopiecznym.

Zadzwoń

Napisz