Zmiana czasu pracy w okresie 29/10/2021-02/11/2021
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy o zmianie czasu pracy w okresie 29/10/2021-02/11/2021. Ambulatorium jest czynne w godzinach 7:00- 22:00. Rejestracja pacjenta do 21:15. Szpital w tym okresie jest nieczynny. PROSIMY O WCZEŚNIEJSZY KONTAKT TELEFONICZNY CELEM ZWERYFIKOWANIA DOSTĘPNOŚCI LEKARZA INTERNISTY I CHIRURGA TEL. 618604-200.

Lek. med. Anna Piasecka, Poradnia laryngologiczna

anna piasecka
Lek. med. Anna Piasecka jest specjalistą laryngologiem konsultującym pacjentów dorosłych oraz dzieci od 12 r.ż. w Poradni Laryngologicznej Ambulatorium zlokalizowanego przy ul. Grunwaldzkiej 156 w Poznaniu.

Dr Piasecka absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. W trakcie studiów - w ramach staży i rocznego stypendium - zbierała także doświadczenie w zagranicznych ośrodkach w Hiszpanii i Niemczech.

Specjalizację z otorynolaryngologii odbywała w kilku ośrodkach klinicznych i państwowych w Warszawie oraz w Poznaniu (Szpital Kliniczny im. H. Święcickiego), co dało jej szerokie spojrzenie na możliwości diagnostyczne i lecznicze służby zdrowia w kraju, jak i za granicą.

Już w trakcie specjalizacji rozpoczęła pogłębianie wiedzy na temat diagnostyki i leczenia chorób nosa i zatok przynosowych. Stale rozwija się zawodowo w tym kierunku poprzez udział w kursach z zakresu wykonywania operacji endoskopowych zatok przynosowych, a także rynoseptoplastyki (operacje plastyczne nosa i przegrody nosowej) w kraju i za granicą. Rynologia jest jej pasją zawodową.

Doświadczenie zagraniczne uzyskuje odbywając liczne kursy i szkolenia, a także uczestnicząc w konferencjach w najlepszych ośrodkach w Europie i na świecie. Jest autorką/ współautorką licznych publikacji i doniesień zjazdowych. Należy do szacownych towarzystw: Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi  oraz Europejskiego Towarzystwa Rynologicznego. 

Lek. med. Anna Piasecka specjalizuję ponadto w leczeniu chorób gardła, krtani i uszu u dorosłych i starszych dzieci.  Wykonuje także diagnostykę endoskopową nosa i zatok przynosowych oraz krtani.
 

Zadzwoń

Napisz