Szanowni Państwo" w dniach od 2/04 - 5/04 zmienia się harmonogram pracy Ambulatorium ul. Grunwaldzka 156 godziny przyjęć od 8-20. Rejestracja pacjentów w godzinach 8:00-19:00. Każdorazowo prosimy o potwierdzenie wizyty pod numer telefonu 618604-200 . Szpital PL CERTUS w dniach 3-5/04 nieczynny. Szczegółowy harmonogram w "AKTUALNOŚCIACH"

Dr n. med. Kamila Cudnoch, Poradnia neurologii dziecięcej

zdjęcie Kamila Cudnoch

Dr n. med. Kamila Cudnoch przyjmuje małych pacjentów w Poradni Neurologii Dziecięcej w Ambulatorium przy ul. Grunwaldzkiej 156 w Poznaniu.

Dr Cudnoch ukończyła Poznański Uniwersytet Medyczny w 2007 roku, następnie specjalizowała się w zakresie pediatrii w Klinice Chorób Zakaźnych i Neurologii Dziecięcej Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera w Poznaniu. W 2012 roku uzyskała tytuł Doktora Nauk Medycznych analizując zakażenie ludzkim wirusem cytomegalii, jako przyczynę zaburzeń neurologicznych u dzieci. Aktualnie odbywa szkolenie specjalizacyjne z neurologii dziecięcej w Klinice Neurologii Dzieci i Młodzieży - Instytut Matki i Dziecka w Warszawie.

Jest bardzo lubiana przez dzieci i ceniona przez rodziców. Podchodzi do swojej pracy z pasją i wielkim zaangażowaniem, wciąż podnosząc swoje kwalifikacje. Skutecznie diagnozuje i leczy choroby wieku dziecięcego, ocenia rozwój psychoruchowy dzieci na regularnych bilansach zdrowia, zwraca szczególną uwagę na wzorce zdrowego trybu życia dzieci i młodzieży, z uwzględnieniem kalendarza szczepień, aktualnych zaleceń i doniesień naukowych.

Sprawdź terminarz specjalisty

Zadzwoń

Napisz