Szanowni Państwo" w dniach od 2/04 - 5/04 zmienia się harmonogram pracy Ambulatorium ul. Grunwaldzka 156 godziny przyjęć od 8-20. Rejestracja pacjentów w godzinach 8:00-19:00. Każdorazowo prosimy o potwierdzenie wizyty pod numer telefonu 618604-200 . Szpital PL CERTUS w dniach 3-5/04 nieczynny. Szczegółowy harmonogram w "AKTUALNOŚCIACH"

Lek. med. Joanna Spachacz, Poradnia lekarza rodzinnego

Spachacz kopia
Lek. med. Joanna Spachacz jest specjalistą chorób wewnętrznych przyjmującym w naszym Centrum Medycznym nr 4, zlokalizowanej na os. Wichrowe Wzgórze. Pani doktor jest też Kierownikiem tej przychodni.

Dr Spachacz ukończyła Akademię Medyczną w Poznaniu w roku 2001, a następnie specjalizację z chorób wewnętrznych w 2011 roku. Ponadto jest także absolwentką kierunku Zdrowie Publiczne, Zarządzenie w opiece zdrowotnej, które skończyła z tytułem magistra Zdrowia Publicznego.

Pracowała w Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci i Młodzieży w Miłowodach oraz w szpitalu im. Strusia, na Oddziale Chorób Wewnętrznych i Hematologii oraz Przychodni Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Buku.

W Centrum Medycznym nr 4 pracuje od 10.2012r., a od maja 2018r. jest kierownikiem tej placówki. Rozpoczęła także przyjmowanie w Poradni Internistycznej w Ambulatorium przy ul. Grunwaldzkiej w Poznaniu.

Prywatnie kocha czytanie książek i jogę.

Zadzwoń

Napisz