Szanowni Państwo" w dniach od 2/04 - 5/04 zmienia się harmonogram pracy Ambulatorium ul. Grunwaldzka 156 godziny przyjęć od 8-20. Rejestracja pacjentów w godzinach 8:00-19:00. Każdorazowo prosimy o potwierdzenie wizyty pod numer telefonu 618604-200 . Szpital PL CERTUS w dniach 3-5/04 nieczynny. Szczegółowy harmonogram w "AKTUALNOŚCIACH"

mgr Joanna Grześkowiak, Poradnia psychologiczna

grzeskowiak j
Mgr Joanna Grześkowiak jest specjalistą przyjmującym w Poradni psychologii dziecięcej w naszym Centrum Medcznym nr 2 w Poznaniu.

Mgr Grześkowiak jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i psychoterapeutą w trakcie certyfikacji. Ukończyła Kurs Podstawowy Terapii Systemowej Indywidualnej i Rodzin, a także Kurs dla Zaawansowanych Terapii Systemowej Rodzin, Małżeńskiej, Indywidualnej i Grupowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej. Chęć poszerzania swoich kompetencji oraz zainteresowania zawodowe sprawiły, że obecnie szkoli się w ramach Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży w Instytucie Edukacji i Terapii. 

Doświadczenie w pracy terapeutycznej zdobywała między innymi na stażach w Ambulatorium Terapii Rodzin Oddziału Klinicznego Kliniki Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, w Krakowskim Ośrodku Terapii oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego w Poznaniu.

Pracuje także z dziećmi wychowującymi się w rodzinach zastępczych, z rodzinami zastępczymi oraz współpracuje ze Specjalistyczną Poradnią Rodzinną w Poznaniu. Jest członkiem Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej. Swoją pracę poddaje superwizji.

Poznaj grafik specjalisty

Zadzwoń

Napisz