mgr Joanna Grześkowiak, Poradnia psychologiczna

grzeskowiak j
Mgr Joanna Grześkowiak jest specjalistą przyjmującym w Poradni psychologii dziecięcej w naszym Centrum Medcznym nr 2 w Poznaniu.

Mgr Grześkowiak jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie i psychoterapeutą w trakcie certyfikacji. Ukończyła Kurs Podstawowy Terapii Systemowej Indywidualnej i Rodzin, a także Kurs dla Zaawansowanych Terapii Systemowej Rodzin, Małżeńskiej, Indywidualnej i Grupowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej. Chęć poszerzania swoich kompetencji oraz zainteresowania zawodowe sprawiły, że obecnie szkoli się w ramach Studium Psychoterapii Dzieci i Młodzieży w Instytucie Edukacji i Terapii. 

Doświadczenie w pracy terapeutycznej zdobywała między innymi na stażach w Ambulatorium Terapii Rodzin Oddziału Klinicznego Kliniki Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, w Krakowskim Ośrodku Terapii oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego w Poznaniu.

Pracuje także z dziećmi wychowującymi się w rodzinach zastępczych, z rodzinami zastępczymi oraz współpracuje ze Specjalistyczną Poradnią Rodzinną w Poznaniu. Jest członkiem Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej. Swoją pracę poddaje superwizji.

Poznaj grafik specjalisty

Zadzwoń

Napisz