Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że zmieniamy harmonogram pracy Szpitala i Ambulatorium PL CERTUS. W okresie 12.06.2021R. – 31.08.2021r. pracujemy w godz. 07:00-22:00. Rejestracja pacjenta do godziny 21:15. Zapraszamy do potwierdzania wizyt telefonicznie 618604-200.

Poradnia chirurgii plastycznej

W Prywatnej Lecznicy CERTUS w Poznaniu znajduje się Poradnia Chirurgii Plastycznej, do której zgłaszają się pacjenci z wrodzonymi oraz nabytymi deformacjami ciała. Pracują tutaj doświadczeni chirurdzy plastyczni, którzy posiadają pozytywne opinie w środowisku medycznym. Pacjenci z Poznania mogą zgłosić się do nich w następujących sprawach:

  • diagnozowanie i usuwanie zmian skórnych takich jak pieprzyki, narośle, przebarwienia,
  • urazowe zniekształcenia nosa, blizny pooparzeniowe, nowotwory skóry (szczególnie okolicy twarzoczaszki),
  • rekonstrukcje piersi,
  • przeszczepy skóry, chrząstki i kości.

W Poradni Chirurgii Plastycznej CERTUS w Poznaniu wykonywane są zarówno drobne zabiegi korekcyjne, jak i bardziej skomplikowane operacje plastyczne.

Chirurgia plastyczna w Poznaniu - gdzie szukać?

Szukasz dobrego chirurga plastycznego w Poznaniu? Umów się na konsultację do Poradni Chirurgii Plastycznej CERTUS, a otrzymasz kompleksowe wsparcie w takich obszarach jak przeszczep skóry, rekonstrukcja piersi czy usuwanie blizn pooparzeniowych. Zabiegi są wykonywane na Bloku Operacyjnym Szpitala CERTUS, natomiast konsultacje czy proste zabiegi w warunkach ambulatoryjnych wykonywane są w Centrum Medycznym nr 1, które znajduje się przy ulicy Dąbrowskiego 262/280 w Poznaniu. Pracują tutaj dwaj wykwalifikowani oraz doświadczeni chirurdzy plastyczni. Możesz liczyć na ich profesjonalną pomoc, dzięki której pozbędziesz się niechcianych, wstydliwych defektów ciała. Leczenie w  Poradni Chirurgii Plastycznej odbywa się w ramach NFZ. Lecznica CERTUS w Poznaniu zapewnia najwyższy poziom opieki medycznej.

Wizyta u lekarza wymaga wcześniejszego umówienia terminu w rejestracji osobiście lub telefonicznie pod numerem telefonu 61 8 604 200.

Przyjęcia - Centrum Medyczne nr 1, ul. Dąbrowskiego 262/280

Lekarz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
lek. med. Krzysztof Biegański - 14:00-18:00 - - -
lek. med. Piotr Zdybek - 09:00-12:00 - - -
dr n. med. Wasilewska Agnieszka - - 11:00-14:00 - -

Zakres usług (w ramach umowy z NFZ):
  1. Konsultacje lekarskie
  2. Zabiegi ambulatoryjne z zakresu chirurgii plastycznej (wykonywane w Centrum Medycznym nr 1)
  3. Operacje z zakresu chirurgii plastycznej wykonywane na Oddziale Zabiegowym m.in. pourazowego zniekształcenia nosa, blizn pooparzeniowych, nowotworów skóry (szczególnie okolicy twarzoczaszki), rekonstrukcji piersi czy przeszczepy skóry, chrząstki i kości.
Powrót

Zadzwoń

Napisz