Szanowni Państwo" w dniach od 2/04 - 5/04 zmienia się harmonogram pracy Ambulatorium ul. Grunwaldzka 156 godziny przyjęć od 8-20. Rejestracja pacjentów w godzinach 8:00-19:00. Każdorazowo prosimy o potwierdzenie wizyty pod numer telefonu 618604-200 . Szpital PL CERTUS w dniach 3-5/04 nieczynny. Szczegółowy harmonogram w "AKTUALNOŚCIACH"

Poradnia hepatologiczna

Dobry hepatolog w Poznaniu? Pacjenci, którzy poszukują sprawdzonego specjalisty w zakresie hepatologii powinni zapoznać się z ofertą PL Certus w Poznaniu. Każdy lekarz pracujący w tutejszej poradni hepatologicznej zapewnia swoim pacjentom skuteczne leczenie schorzeń wątroby, pęcherzyka żółciowego oraz dróg żółciowych.

Wizyta u lekarza wymaga wcześniejszego umówienia terminu w rejestracji osobiście lub telefonicznie pod numerem telefonu 61 8 604 200.

Przyjęcia - Ambulatorium ul. Grunwaldzka 156


Lekarz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
dr n. med. Michał Chojnicki  -  -  08:00-10:00  -  -  -


Oferta poradni hepatologicznej w Poznaniu

Prywatna opieka hepatologa obejmuje kompleksową diagnostykę, a także leczenie chorób wątroby u dorosłych pacjentów oraz leczenie chorób zakaźnych wątroby wywołanych przez wirusy i bakterie (dorośli pacjenci). Dowiedz się więcej o usługach hepatologa.

Skuteczne leczenie chorób wątroby

W PL Certus można skorzystać także z innych specjalistycznych usług medycznych, które są dostępne zarówno w Poznaniu, jak i w Swarzędzu. Osoby zainteresowane prywatną wizytą u lekarza hepatologa mogą zgłosić się do ambulatorium lub do Centrum Medycznego nr 2 w Poznaniu. Certus zapewnia najlepszą opiekę medyczną w przystępnej cenie. Każdy pacjent może liczyć na kompleksowe i indywidualne podejście ze strony lekarza, czy to hepatologa czy też specjalisty z innego obszaru medycznego.

Powrót

Zadzwoń

Napisz