Szanowni Państwo, informujemy o zmianie godzin pracy placówki Szpital i Ambulatorium PL Certus ul. Grunwaldzka 156.
Placówka będzie czynna w godz. 07:00-20:00 (rejestracja Pacjentów chirurgicznych do godziny 19:30, pozostali specjaliści wg terminarza tel. 618604-200).

Poradnia leczenia chrapania i bezdechu sennego

Leczenie chrapania to jedna z usług medycznych, które cieszą się dużą popularnością na terenie Poznania. Polecanym miejscem, do którego warto zgłosić się prywatnie na leczenie bezdechu sennego jest Prywatna Lecznica Certus. Znajduje się tutaj specjalistyczna poradnia, do której mogą zgłaszać się pacjenci cierpiący na zaburzenia oddychania podczas snu. Lekarze specjaliści pracujący w poradni leczenia chrapania i bezdechu sennego przyjmują w Centrum Medycznym nr 2 w Poznaniu, zlokalizowanym przy ulicy Wagrowskiej 6.

Wizyta u lekarza wymaga wcześniejszego umówienia terminu w rejestracji osobiście lub telefonicznie pod numerem telefonu 61 8 604 200.

Przyjęcia - Centrum Medyczne nr 2, ul. Wagrowska 6

Lekarz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
lek. med. Magdalena Kostrzewska
(leczenie bezdechu)
- - 15:00-19:30 - 15:00-19:00 -

Skuteczne leczenie chrapania: przyczyny i metody

Chrapanie jest wynikiem ograniczonego przepływu powietrza przez drogi oddechowe śpiącego. Powstała blokada powoduje, że przy wykonywaniu wdechu podniebienie miękkie oraz języczek są wprawiane w wibrujący ruch. Leczenie chrapania oraz zespołu bezdechu sennego to dla wielu pacjentów szansa na polepszenie jakości codziennego życia. Osoby, które poszukują prywatnie dobrego lekarza, który pomoże skutecznie uporać się z problemem chrapania, mogą zgłosić się do poradni Certus. Specjaliści udzielają pacjentom z Poznania, Swarzędza i innych miast Wielkopolski profesjonalnych konsultacji lekarskiej, a także wykonują diagnostykę bezdechu śródsennego. Usługi medyczne świadczone są na najwyższym poziomie jakości i w korzystnej cenie, dzięki czemu Certus cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami pacjentów.

Szczegóły w Bazie Wiedzy
Powrót

Zadzwoń

Napisz