Sobota 03.06.2023r. Ambulatorium czynne w godz. 07:00- 14:00. Od 08.06.2023r. do 11.06.2023r. Szpital zamknięty.
08.06.2023r. Ambulatorium zamknięte. Od 10.06.2023r. do 11.06.2023r. Ambulatorium czynne w godz. 07:00 – 15:00

Nefrolog dziecięcy Poznań

Nefrolog dziecięcy Poznań w poradni CERTUS może szybko i bez konieczności czasochłonnego oczekiwania na wizytę zdiagnozować u dziecka problemy z nerkami lub z układem moczowym. Nefrologia dziecięca Poznań obejmuje specjalistyczne badania diagnostyczne, które można zrealizować na miejscu, w naszej placówce. W przebiegu schorzeń nefrologicznych, do niezbędnych badań zaliczane są, między innymi: ogólne badania moczu, badania krwi, badania poziomu glukozy, jonogram, USG nerek, czy też ocena stężenia kreatyniny i mocznika - wszytskie można wykonać na miejscu. Do naszych specjalizacji zaliczana jest nefrologia dziecięca.

Wizyta u lekarza wymaga wcześniejszego umówienia terminu w rejestracji osobiście lub telefonicznie pod numerem telefonu 61 8 604 200.

Przyjęcia - Centrum Medyczne nr 1, ul. Marcelińska 90

Lekarz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
dr n. med. Szumińska-Napiontek 10:00-12:00 - - - - -


Nefrolog dziecięcy Poznań - CERTUS

W placówce CERTUS działamy jako klinika nefrologii dziecięcej Poznań. Dla najmłodszych pacjentów oferujemy pełne empatii podejście, które zmniejsza poziom stresu związany z wizytą u lekarza. Każdy nefrolog dziecięcy Poznań zatrudniony w naszej poradni ma dobrą, branżową wiedzę medyczną i doświadczenie.

Poradnia nefrologiczna Poznań - CERTUS, oferuje szybkie terminy i bezproblemową, dalszą diagnostykę. Na miejscu mamy dostęp do usług lekarzy innych specjalizacji, więc jeżeli okaże się, że konieczna jest dalsza diagnostyka, otrzymają Państwo szybką pomoc na miejscu. 

Nasza poradnia nefrologiczna dla dzieci Poznań - CERTUS to również możliwość realizacji diagnostycznych badań krwi i moczu - bez konieczności podróżowania do innych placówek. Nefrolog dziecięcy Poznań z placówki CERTUS to bardzo dobre rozwiązanie problemu czasochłonnego oczekiwania na wizytę w placówce publicznej. 

Nefrolog dziecięcy Poznań - prywatnie, w centrum medycznym CERTUS

Nefrologia dziecięca Poznań to jedna z naszych specjalizacji. Na miejscu mamy dostęp do współczesnych aparatur diagnostycznych. Poza szeroką ofertą usług komercyjnych umożliwiamy również wsparcie medyczne w ramach świadczeń Podstawowej Opieki Zdrowotnej. To możliwość skorzystania z opieki lekarza rodzinnego, pediatry oraz pielęgniarki środowiskowo-rodzinnej w ramach NFZ. 

Jako komercyjna klinika nefrologii dziecięcej Poznań, w razie konieczności wykonania pogłębionej diagnostyki i udzielenia intensywnej pomocy medycznej, oferujemy również usługi realizowane przez nasz szpital prywatny Poznań.

Nefrolog dziecięcy Poznań - prywatnie, szybko, komfortowo

Nefrolog dziecięcy Poznań z CERTUS to oferta skierowana do osób, które nie chcą lub nie mogą oczekiwać w kolejkach celem wykonania konsultacji, lub badań diagnostycznych. Choroby nerek i układu moczowego u dzieci mogą być niebezpieczne. Nie warto czekać. Tylko szybka wizyta u doświadczonego nefrologa dziecięcego w Poznaniu pozwoli na postawienie szybkiej diagnozy i udzielenie niezbędnej pomocy medycznej.

Polecamy sprawdzenie również pozostałych naszych specjalizacji pediatrycznych: