Penta Hospitals Polska to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści.

Obecnie do naszych nowych placówek – Przychodni PL CERTUS w Poznaniu i Swarzędzu poszukujemy osoby na stanowisko:

Lekarz Pulmonolog

Miejsce pracy:PL CERTUS;
Region: Poznań i Swarzędz, woj. Wielkopolskie.

Opis stanowiska:

·         praca w komercyjnej poradni pulmonologicznej,

·         prowadzenie dokumentacji medycznej,

·         współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia Pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej.

Oczekiwania:

·         aktualne prawo wykonywania zawodu,

·         ukończona specjalizacja z pulmonologii,

·         wiedza i umiejętności praktyczne w zakresie udzielania świadczeń medycznych,

·         umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą,

·         znajomość obsługi komputera.

Oferujemy:

·         czas pracy i formę zatrudnienia do uzgodnienia w zależności od preferencji lekarza,

·         atrakcyjne warunki finansowe,

·         możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego w oparciu o profesjonalne szkolenia, kursy i konferencje,

·         wsparcie zespołu i przyjazne środowisko pracy,

·         pracę w renomowanej sieci szpitali, świadczącej usługi na najwyższym poziomie.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zadzwoń

Napisz