Szanowni Państwo, informujemy o zmianie godzin pracy placówki Szpital i Ambulatorium PL Certus ul. Grunwaldzka 156.
Placówka będzie czynna w godz. 07:00-20:00 (rejestracja Pacjentów chirurgicznych do godziny 19:30, pozostali specjaliści wg terminarza tel. 618604-200).
W PL Certus w Poznaniu dostępna jest opieka medyczna przez 7 dni w tygodniu w godzinach 7-20, dzięki której pacjenci w każdej chwili mogą skorzystać z fachowej pomocy lekarskiej.

Dyżur lekarza chirurga oraz wykwalifikowanego personelu pielęgniarskiego sprawia, że możliwe jest udzielenie natychmiastowej i skutecznej pomocy, co jest szczególnie ważne w nagłych wypadkach. Przychodnia jest usytuowana przy ul. Grunwaldzkiej 156 w Poznaniu. Składa się z Ambulatorium z izbą przyjęć, gdzie - poza wizytami u licznych specjalistów - można prywatnie wykonać badania krwi, EKG, a także USG i RTG. W ramach opieki pacjenci mają możliwość konsultacji z doświadczonym lekarzem, w tym z chirurgiem, którzy przez cały czas są dostępni na terenie przychodni. Do internisty jak i innych specjalistów umawiamy zgodnie z grafikiem przyjęć.


Życzliwy personel medyczny w ambulatorium

Pacjenci, którzy poszukują szybkiej opieki medycznej w Poznaniu, powinni zapoznać się z ofertą PL Certus. Jest ona skierowana przede wszystkim do tych osób, dla których kontakt z życzliwym personelem odgrywa szczególnie istotną rolę. Pracują tu wykwalifikowane, a przy tym empatyczne pielęgniarki i lekarze, którzy dokładają wszelkich starań, aby zapewnić pacjentom jak najlepszą opiekę.


Internista

Nasi pacjenci mogą w Poznaniu skorzystać z usług internisty 7 dni w tygodniu w godzinach 7:30-20:00, umawiając się poprzez infolinię na konkretną godzinę pod numerem telefonu  618604-200.

Lekarz ten dysponuje rozległą wiedzą, a do chorego podchodzi holistycznie, pomagając znaleźć rozwiązanie problemów ze zdrowiem.


Chirurg

W Ambulatorium PL Certus w Poznaniu przyjmuje chirurg ogólny. Udzieli on pierwszej pomocy i zaopatrzy pacjentów, również podczas świąt. Po pomoc można zgłosić się w każdej chwili. Uwaga! O poniedziałku do piątku w godzinach 13:00-15:00 następują zmiany lekarzy konsultujących, w związku z czym czas oczekiwania na wizytę może się wydłużyć. Wizyty prosimy potwierdzać pod numerem 61 8604-200


RTG

Pracownia RTG w Poznaniu również jest czynna przez 7 dni w tygodniu - w godzinach 7:00-20:00. Profesjonalny personel przeprowadzi badanie szybko oraz w miłej atmosferze. Oferujemy atrakcyjny cennik na RTG, dla wszystkich pacjentów zgłaszających się do naszej przychodni. Badanie nie wymaga wcześniejszej rejestracji.


Opieka na najwyższym poziomie

Opieka medyczna w Ambulatorium obejmuje także niedzielę oraz święta. Do pozostałych specjalistów należy się zarejestrować telefoniczne lub osobiście.

Zadzwoń

Napisz