W PL Certus w Poznaniu dostępna jest opieka medyczna przez 7 dni w tygodniu w godzinach 7-20, dzięki której pacjenci w każdej chwili mogą skorzystać z fachowej pomocy lekarskiej.

Przychodnia jest usytuowana przy ul. Grunwaldzkiej 156 w Poznaniu. Składa się z Ambulatorium z izbą przyjęć, gdzie - poza wizytami u licznych specjalistów - można prywatnie wykonać badania krwi, EKG, a także USG i RTG. W ramach opieki pacjenci mają możliwość konsultacji z doświadczonym lekarzem, w tym z chirurgiem. Do wszystkich specjalistów w tym internisty i chirurga umawiamy zgodnie z grafikiem przyjęć.


Życzliwy personel medyczny w ambulatorium

Pacjenci, którzy poszukują szybkiej opieki medycznej w Poznaniu, powinni zapoznać się z ofertą PL Certus. Jest ona skierowana przede wszystkim do tych osób, dla których kontakt z życzliwym personelem odgrywa szczególnie istotną rolę. Pracują tu wykwalifikowane, a przy tym empatyczne pielęgniarki i lekarze, którzy dokładają wszelkich starań, aby zapewnić pacjentom jak najlepszą opiekę.


Internista

Nasi pacjenci mogą w Poznaniu skorzystać z usług internisty 7 dni w tygodniu w godzinach 7:30-20:00, umawiając się poprzez infolinię na konkretną godzinę pod numerem telefonu  618604-200.

Lekarz ten dysponuje rozległą wiedzą, a do chorego podchodzi holistycznie, pomagając znaleźć rozwiązanie problemów ze zdrowiem.


Chirurg

W Ambulatorium PL Certus w Poznaniu przyjmuje chirurg ogólny. Udzieli on pierwszej pomocy i zaopatrzy pacjentów.
Nasi pacjenci mogą w Poznaniu skorzystać z usług chirurga  7 dni w tygodniu w godzinach 7:30-20:00, umawiając się poprzez infolinię na konkretną godzinę pod numerem telefonu  618604-200.


RTG

Pracownia RTG w Poznaniu również jest czynna przez 7 dni w tygodniu - w godzinach 7:00-20:00. Profesjonalny personel przeprowadzi badanie szybko oraz w miłej atmosferze. Oferujemy atrakcyjny cennik na RTG, dla wszystkich pacjentów zgłaszających się do naszej przychodni. Badanie nie wymaga wcześniejszej rejestracji.


Opieka na najwyższym poziomie

Opieka medyczna w Ambulatorium obejmuje także niedzielę oraz święta. Do pozostałych specjalistów należy się zarejestrować telefoniczne lub osobiście.

Zadzwoń

Napisz