Formularz kontaktuFormularz kontaktu Pobierz deklarację POZPobierz deklarację POZ
Wraz z upływem czasu i postępującym wiekiem ludzkie zdrowie wymaga coraz większej uwagi i troski. U osób starszych niektóre schorzenia mogą przebiegać w nieco odmienny sposób niż u młodszych pacjentów. Mogą również pojawiać się dolegliwości specyficzne dla seniorów, którymi kompleksowo zajmuje się geriatria. Lekarze wyspecjalizowani w diagnostyce i leczeniu chorób wieku starszego wiedzą, że niezmiernie istotne jest objęcie osób starszych holistyczną opieką medyczną. Właśnie na takie potrzeby odpowiada nasza Poradnia Geriatryczna, w której starsi pacjenci mogą liczyć na profesjonalne rozpoznanie dolegliwości oraz zastosowanie kierunkowego leczenia przyczynowego lub profilaktycznego. Poradnia zlokalizowana jest w CM1 Marcelińska 90. Realizujemy usługi komercyjnie.

lindner

dr n. med. Karolina Lindner-Pawłowicz

Geriatria, Choroby wewnętrzne, Alergologia

Informacje o lekarzu

Posiada trzy specjalizacje: z geriatrii, chorób wewnętrznych i alergologii. Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, który ukończyła w 2003 roku. Na co dzień pracuje na Oddziale Geriatrycznym w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu. Jest ponadto zaangażowana w pracę naukowo-badawczą oraz dydaktyczną ze studentami wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się również szkoleniem lekarzy i studentów z zakresu opieki nad pacjentami w podeszłym wieku.

Realizacja usług: CM1 Marcelińska 90

Najbliższe terminy:
11 i 13 VI ,
6 VII,
24 VIII,
21 IX.- soboty

Koordynator pacjenta EuroMediCare który udzielą wszelkich informacji w tym zapisze na grafik:

Marta Manowiec
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Tel. 532 478 040