W ramach usług świadczonych w Ambulatorium Prywatnej Lecznicy Certus w Poznaniu oferujemy między innymi zabiegi pielęgniarskie. Nasz doświadczony personel do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, z pełną empatią i zrozumieniem. Wszystkie zabiegi są wykonywane z pełnym profesjonalizmem. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz cennikiem usług pielęgniarskich świadczonych w naszym Ambulatorium w Poznaniu.


Szeroki zakres usług pielęgniarskich

Dbamy o to, aby świadczone u nas zabiegi pielęgniarskie reprezentowały najwyższy poziom. Dzięki temu nasi pacjenci mają gwarancję 100% zadowolenia. Doświadczone pielęgniarki wykonują zabiegi takie jak:

  • iniekcje,
  • zakładanie opatrunków,
  • podłączenie kroplówki,
  • założenie motylka lub wenflonu,
  • próby uczuleniowe,
  • zabiegi pielęgnacyjne stomii.


Atrakcyjny cennik

Oferujemy naszym pacjentom korzystny cennik prywatnych usług i zabiegów pielęgniarskich. W Prywatnej Lecznicy Certus w Poznaniu każdy może skorzystać z fachowej pomocy doświadczonej i empatycznej pielęgniarki.


Najwyższa jakość

Troszczymy się o to, aby utrzymywać wysoki poziom zadowolenia pacjentów korzystających z oferowanych usług. To dlatego zatrudniamy wykwalifikowany, kompetentny, doświadczony i co równie ważne, życzliwy personel, a nasze gabinety są wyposażone w nowoczesny sprzęt.
Udowadniamy, że zabiegi pielęgniarskie nie muszą być stresujące, a ich wykonanie może odbywać się w miłej, przyjaznej atmosferze.

Z większości usług pielęgniarskich możesz skorzystać  w godzinach 7:00 -20:00,  przez 7 dni tygodniu. Rezerwacja wizyt 618604-200

Zadzwoń

Napisz