Poradnia chirurgii dziecięcej

Chirurg dziecięcy – Poznań w Centrum Medycznym Certus. Jeśli poszukują Państwo wysoko ocenianej i godnej polecenia poradni chirurgii dziecięcej w Poznaniu lub Swarzędzu, Certus może okazać się odpowiednim miejscem, gdzie Państwa dzieci otrzymają kompleksową opiekę medyczną. Nasza doświadczona kadra chirurgów dziecięcych specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnej opieki zdrowotnej, zarówno w nagłych przypadkach, jak i w planowanych zabiegach z zakresu chirurgii dziecięcej.

Chirurg dziecięcy w Poznaniu – prywatnie i na NFZ

Oferujemy konsultacje chirurgiczne dla dzieci oraz przeprowadzamy zabiegi medyczne, takie jak usuwanie drobnych zmian skórnych czy zdjęcie szwów. Przyjmujemy pacjentów zarówno na wizyty prywatne, jak i świadczymy usługi w ramach leczenia kontraktowanego przez NFZ.

Chirurg dziecięcy – Poznań. Zabiegi z tzw. małej chirurgii

Oferta Centrum Medycznego Certus obejmuje również zabiegi z zakresu tzw. małej chirurgii dziecięcej. W tym obszarze wykonujemy zabiegi usuwania wrastających paznokci, tłuszczaków, znamion skórnych, znamion barwnikowych, kaszaków i inne. Zabiegi te przeprowadzamy w trybie ambulatoryjnym, co oznacza, że pacjenci mogą wrócić do domu tego samego dnia po zabiegu. Ponadto zapewniamy opiekę po zabiegach wymagających krótkotrwałego pobytu w szpitalu.

Zakres usług w poradni chirurgii dziecięcej w Poznaniu, Swarzędzu

Centrum Medyczne Certus w Poznaniu i Swarzędzu skupia się na kompleksowej diagnostyce oraz efektywnym leczeniu najmłodszych pacjentów. Osoby zainteresowane szczegółowym zakresem naszych usług, a także innymi dziedzinami medycyny, mogą zapoznać się z naszą pełną ofertą:

Centrum Medyczne Certus działa w wielu lokalizacjach. Pacjenci zainteresowani wizytą u chirurga dziecięcego w Swarzędzu mogą umówić się na spotkanie w Centrum Medycznym nr 3, przy ulicy Poznańskiej w Swarzędzu. Dla mieszkańców Poznania i okolic mamy placówki w różnych częściach miasta, takie jak ulica Marcelińska, Wagrowska, Osiedle Wichrowe Wzgórze oraz prywatny szpital przy ulicy Grunwaldzkiej. Z naszych usług korzystają także pacjenci z okolicznych miejscowości.

Aby umówić wizytę w poradni chirurgii dziecięcej w Poznaniu, w Centrum Medycznym Certus, należy skontaktować się z naszą infolinią pod numerem 61 860 42 00.

Prywatna Lecznica Certus w Poznaniu współpracuje wyłącznie z najlepszymi lekarzami specjalistami, którzy cieszą się uznaniem i pozytywnymi opiniami w środowisku medycznym. Jest wśród nich chirurg dziecięcy, który zapewnia swoim małym pacjentom profesjonalną i w pełni empatyczną opiekę medyczną.

Wizyta u lekarza wymaga wcześniejszego umówienia terminu w rejestracji osobiście lub telefonicznie pod numerem telefonu 61 8 604 200.
Lek. med. Mariusz Sykała przyjmuje pacjentów bez rejestracji.

Przyjęcia - Ambulatorium ul. Grunwaldzka 156

Lekarz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
prof. Andrzej Jankowski - 15:00 - 16:00 - 15:00 - 16:00 - -
lek. med. Mariusz Sykała - poznaj specjalistę!
08:00-15:00 - - - - -


Przyjęcia - Centrum Medyczne nr 1, ul. Marcelińska 90

Lekarz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
dr n.med. Wawrzaszek Paweł
16:00-17:30 - - - -
lek. med. Mariusz Sykała - poznaj specjalistę!
- - - 12:30 - 13.30 -


Przyjęcia - Centrum Medyczne nr 3, ul. Poznańska 15 (Swarzędz)

Lekarz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
dr n.med. Wawrzaszek Paweł - - 10:30 - 12:30 - -
* przyjmuje 2 razy w miesiącu


Rodzaje zabiegów chirurgicznych

Chirurg dziecięcy przeprowadza drobne ambulatoryjne zabiegi medyczne, a także bardziej złożone operacje z zakresu chirurgii dziecięcej, takie jak na przykład:

  • przepukliny,
  • stulejki,
  • wodniaki,
  • inne.

Przed każdym zabiegiem istnieje możliwość uzyskania fachowej i wyczerpującej konsultacji lekarskiej.

Lek. med. Mariusz Sykała zajmuje się leczeniem moczenia nocnego u dzieci.

Dobry chirurg dziecięcy - gdzie szukać?

Klienci, którzy poszukują dobrego chirurga dziecięcego w ramach prywatnej opieki medycznej powinni zgłosić się do poradni chirurgii dziecięcej Certus. Przyjęcia odbywają się zarówno w ambulatorium przy ulicy Grunwaldzkiej 156 w Poznaniu, jak i w Centrum Medycznym nr 3 w Swarzędzu, które mieści się przy ulicy Poznańskiej 15. Umówienie wizyty z chirurgiem dziecięcym wymaga wcześniejszej rejestracji.

dr n.med. Wawrzaszek Paweł
Powrót

Zadzwoń

Napisz