Kardiolog dziecięcy Poznań

Kardiolog dziecięcy Poznań w CERTUS to jedna ze specjalizacji naszej placówki medycznej. Oferujemy swobodny dostęp do wielu podstawowych i rozszerzonych badań. Kardiologia dziecięca Poznań obejmuje, między innymi: EKG i USG, możliwość założenia Holtera, kompleksowe konsultacje kardiologiczne i szczegółowe opisywanie wyników badań. dysponujemy fachową wiedzą i doświadczeniem. Nasz zespół specjalizuje się w kardiologii dziecięcej.

Wizyta u lekarza wymaga wcześniejszego umówienia terminu w rejestracji osobiście lub telefonicznie pod numerem telefonu 61 8 604 200.

Przyjęcia - Centrum Medyczne nr 1, ul. Marcelińska 90

Lekarz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
dr n. med Szafran Emilia 9:00 -14:00 - - - - -

Kardiolog dziecięcy Poznań - CERTUS

Mimo wielu specjalizacji działamy również jako specjalistyczna klinika kardiologii dziecięcej Poznań. Oferujemy indywidualne podejście i branżową wiedzę medyczną.

Poza merytoryczną wiedzą i zaangażowaniem w sprawy naszych najmłodszych pacjentów oferujemy również szybkie terminy i pełną elastyczność. Schorzenia kardiologiczne u dzieci należy traktować poważnie, a każdą wstępnie postawioną diagnozę warto potwierdzić szczegółowymi badaniami. Nasza poradnia kardiologiczna dziecięca Poznań - CERTUS oferuje nie tylko opcję szybkiego wykonania niezbędnych badań kardiologicznych, ale również możliwość wykonania potrzebnych badań krwi i moczu. Na miejscu świadczą swoje usługi również lekarze innych specjalizacji, dlatego, jeśli zajdzie potrzeba dalszych konsultacji - mogą Państwo je wykonać bez konieczności oczekiwania na odległy termin kolejnej wizyty, czy ubieganie się o skierowanie.

Kardiolog dziecięcy prywatnie - Poznań, centrum medyczne CERTUS

Poznań kardiolog dziecięcy - oferta CERTUS skierowana do najmłodszych pacjentów, to rozwiązanie problemu z czasochłonnych oczekiwaniem na wizytę w publicznej placówce. Niemniej w ramach świadczeń Podstawowej Opieki Zdrowotnej oferujemy również możliwość skorzystania z opieki lekarza rodzinnego, pediatry oraz pielęgniarki środowiskowo-rodzinnej w naszych placówkach. W razie konieczności wykonania pogłębionych badań i w innych przypadkach medycznych niezbędna może być również hospitalizacja. W CERTUS prowadzimy również szpital prywatny Poznań.

Kardiolog dziecięcy Poznań - echo serca i inne badania

Dzięki dostępowi do nowoczesnej aparatury, podczas jednej wizyty jesteśmy w stanie przeprowadzić konsultację i badanie wraz z późniejszym przekazaniem szczegółowego opisu wyników. W przypadku schorzeń kardiologicznych u dzieci - tylko szybka konsultacja jest w stanie zredukować stres, napięcie i ewentualne niepożądane komplikacje.

Polecamy sprawdzenie również pozostałych naszych specjalizacji pediatrycznych:

Powrót

Zadzwoń

Napisz