Szanowni Państwo" w dniach od 2/04 - 5/04 zmienia się harmonogram pracy Ambulatorium ul. Grunwaldzka 156 godziny przyjęć od 8-20. Rejestracja pacjentów w godzinach 8:00-19:00. Każdorazowo prosimy o potwierdzenie wizyty pod numer telefonu 618604-200 . Szpital PL CERTUS w dniach 3-5/04 nieczynny. Szczegółowy harmonogram w "AKTUALNOŚCIACH"

Poradnia reumatologii dziecięcej

W naszej prywatnej lecznicy w Poznaniu pracują doświadczeni lekarze, w tym dobry reumatolog dziecięcy. Jest to specjalista, który zapewnia swoim małym pacjentom wszechstronną diagnostykę chorób reumatycznych. Dolegliwości te atakują układ kostno-stawowy, a także tkankę łączną, wywołując dyskomfort, ból i powodując problemy z poruszaniem się. Rodzice z Poznania czy Swarzędza, którzy poszukują prywatnie sprawdzonego reumatologa dziecięcego, powinni zapoznać się z naszą ofertą. Nasi lekarze dbają o nawiązanie dobrej relacji z dzieckiem, a także mają świadomość tego, jak ważna jest współpraca zarówno z samym maluchem, jak i z jego rodzicami. Kompetencje naszych reumatologów potwierdzają opinie pacjentów korzystających z usług naszej poradni reumatologii dziecięcej. Zapewniamy najwyższą jakość leczenia w atrakcyjnej cenie.

Wizyta u lekarza wymaga wcześniejszego umówienia terminu w rejestracji osobiście lub telefonicznie pod numerem telefonu 61 8 604 200.

Przyjęcia - Centrum Medyczne nr 2, ul. Wagrowska 6

Lekarz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
dr n. med. Elżbieta Pawlaczyk-Wróblewska - 14:00-16:00 - - - -

Powrót

Zadzwoń

Napisz