Szanowni Państwo" w dniach od 2/04 - 5/04 zmienia się harmonogram pracy Ambulatorium ul. Grunwaldzka 156 godziny przyjęć od 8-20. Rejestracja pacjentów w godzinach 8:00-19:00. Każdorazowo prosimy o potwierdzenie wizyty pod numer telefonu 618604-200 . Szpital PL CERTUS w dniach 3-5/04 nieczynny. Szczegółowy harmonogram w "AKTUALNOŚCIACH"

Oddział Urologiczny

Oddział urologiczny znajdujący się w PL Certus w Poznaniu to polecane miejsce dorosłych pacjentów borykających się z chorobami i infekcjami układu moczowego. W poradni pracują dobrzy urolodzy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w leczeniu dolegliwości urologicznych. Pacjenci korzystający z opieki medycznej oferowanej przez PL Certus w Poznaniu mogą liczyć na opiekę wykwalifikowanego personelu, który jest dostępny także w nocy oraz w święta. Część zabiegów wykonywanych na oddziale urologicznym jest refundowana przez NFZ. Na oddziale wykorzystywane są nowoczesne metody laserowe i endoskopowe, które minimalizują ryzyko powikłań. Atutem korzystania z tutejszych usług medycznych jest także dostęp do atrakcyjnych pakietów medycznych, a także korzystna cena prywatnej wizyty.

Ordynatorem Oddziału Urologicznego  jest lek. med. Natalia Majchrzak - specjalista urolog FEBU - poznaj specjalistę!

Oddział zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń układu moczowo-płciowego, a zwłaszcza:
Na Oddziale Urologicznym wykonywane są zabiegi laserowego leczenia łagodnego rozrostu prostaty przy zastosowaniu najnowszej metody - zielonego lasera. Dzięki tej metodzie minimalizacji ulega ryzyko powikłań takich jak: zaburzenia erekcji, nietrzymanie moczu czy wytrysk wsteczny. Więcej o tej metodzie mogą dowiedzieć się Państwo w naszej Bazie wiedzy.

Zabiegi z zakresu urologii wykonuje doświadczony zespół specjalistów.

Większość zabiegów urologicznych jest refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia (czas oczekiwania na zabieg w ramach kontraktu uzależniony jest od ilości pacjentów zapisanych na listę oczekujących).

Zadzwoń

Napisz