Szanowni Państwo, informujemy o zmianie godzin pracy placówki Szpital i Ambulatorium PL Certus ul. Grunwaldzka 156.
Placówka będzie czynna w godz. 07:00-20:00 (rejestracja Pacjentów chirurgicznych do godziny 19:30, pozostali specjaliści wg terminarza tel. 618604-200).

Specjalizacje

Prywatna Lecznica Certus posiada w swej ofercie szerokie grono lekarzy specjalistów z różnych dziedzin medycyny. Tylko zaufani lekarze specjaliści są w stanie objąć pacjentów profesjonalną opieką – zdiagnozować problem, zaplanować leczenie, kontrolować stan zdrowia i szybko reagować w przypadku jego nagłego pogorszenia się. Jeżeli chcą Państwo zapisać się do wybranego specjalisty w krótkim czasie (bez skierowania i bez kolejki), zachęcamy do skorzystania z usług szpitala Certus.

Lekarze specjaliści Poznań – wsparcie medyczne dla dzieci i dorosłych

Lekarze specjaliści Poznań to grono osób zajmujących się dziedzinami tj. np. dermatologia, hematologia, gastrologia, reumatologia i psychiatria. Pełną listę usług medycznych znajdziesz poniżej. Aby zapoznać się z godzinami pracy lekarzy wybranej specjalizacji, prosimy wybrać odpowiednią dziedzinę medycyny z opublikowanej listy. Leczenie w szpitalu Certus oferowane jest zarówno dorosłym pacjentom, jak i dzieciom.

Zapraszamy do poznania lekarzy specjalistów przyjmujących w naszej Lecznicy - poznaj specjalistów

Zadzwoń

Napisz