Poradnia hematologii i onkologii dziecięcej

W Prywatnej Lecznicy CERTUS w Poznaniu przyjmują doświadczeni lekarze specjaliści, którzy zapewniają pacjentom profesjonalną pomoc medyczną. Jest wśród nich hematolog - onkolog dziecięcy zajmujący się leczeniem chorób krwi i układu krwiotwórczego. Hematologia, zarówno ogólna, jak i dziecięca, to interdyscyplinarna dziedzina medycyny, która ma wiele wspólnego z immunologią, transfuzjologią czy serologią. Jeśli poszukujesz w Poznaniu/Swarzędzu dobrego hematologa - onkologa dziecięcego dla swojego dziecka, zapraszamy do poradni hematologii dziecięcej CERTUS. Konsultacje ze specjalistami odbywają się w Centrum Medycznym nr 2, które znajduje się przy ulicy Wagrowskiej 6 w Poznaniu oraz w Centrum Medycznym nr 3, zlokalizowanym w Swarzędzu, przy ulicy Poznańskiej 15.

Przyjęcia - Ambulatorium ul. Grunwaldzka 156
tel.: (61) 8-604-200


Lekarz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
dr n. med. Katarzyna Wachowiak-Szajdak - poznaj specjalistę! Po wcześniejszym ustaleniu
terminu w rejestracji
- - - - Po wcześniejszym ustaleniu
terminu w rejestracji
Po wcześniejszym ustaleniu
terminu w rejestracji

Przyjęcia - Centrum Medyczne nr 2, ul. Wagrowska 6
tel.: (61) 88-77-800

Lekarz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
dr n. med. Jolanta Skalska-Sadowska 15:30-19:50 - - - - - -

Przyjęcia - Centrum Medyczne nr 3, ul. Poznańska 15 (Swarzędz)
tel.: (61) 22-22-600


Lekarz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
dr n. med. Katarzyna Wachowiak-Szajdak - poznaj specjalistę!
15:00-16:00 - - - - -

Więcej o poradni w naszej Bazie wiedzy.

Kiedy zgłosić się do poradni hematologii i onkologii dziecięcej?

Do poradni hematologii i onkologii dziecięcej trafiają przede wszystkim dzieci, u których wyniki badań krwi odbiegają od ogólnie przyjętej normy. U części z nich występują zaburzenia krzepnięcia krwi, a także niedokrwistość, która w większości przypadków może być spowodowana niedoborem żelaza w organizmie, ale może również wskazywać na zmiany nowotworowe. Z tego względu rodzice, którzy zauważą niepokojące objawy u swoich dzieci, takie jak ogólne osłabienie, wydłużony czas krwawienia, zwiększona ilość siniaków czy wymioty, powinni jak najszybciej zgłosić się z pociechą do pediatry, który może skierować na konsultację do hematologa dziecięcego.

Dobry hematolog - onkolog dziecięcy w Poznaniu i Swarzędzu

Hematolodzy - onkolodzy dziecięcy współpracującymi z naszą Prywatną Lecznicą CERTUS cieszą się pozytywnymi opiniami wśród zarówno wśród małych pacjentów, jak i ich rodziców. Oferujemy najwyższą jakość, a także korzystną cenę leczenia.

Powrót

Zadzwoń

Napisz