Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że zmieniamy harmonogram pracy Szpitala i Ambulatorium PL CERTUS. W okresie 12.06.2021R. – 31.08.2021r. pracujemy w godz. 07:00-22:00. Rejestracja pacjenta do godziny 21:15. Zapraszamy do potwierdzania wizyt telefonicznie 618604-200.

Poradnia hematologii i onkologii dziecięcej

W Prywatnej Lecznicy CERTUS w Poznaniu przyjmują doświadczeni lekarze specjaliści, którzy zapewniają pacjentom profesjonalną pomoc medyczną. Jest wśród nich hematolog - onkolog dziecięcy zajmujący się leczeniem chorób krwi i układu krwiotwórczego. Hematologia, zarówno ogólna, jak i dziecięca, to interdyscyplinarna dziedzina medycyny, która ma wiele wspólnego z immunologią, transfuzjologią czy serologią. Jeśli poszukujesz w Poznaniu dobrego hematologa - onkologa dziecięcego dla swojego dziecka, zapraszamy do poradni hematologii dziecięcej CERTUS. Konsultacje ze specjalistami odbywają się w Centrum Medycznym nr 2, które znajduje się przy ulicy Wagrowskiej 6 w Poznaniu.

Wizyta u lekarza wymaga wcześniejszego umówienia terminu w rejestracji osobiście lub telefonicznie pod numerem telefonu 61 8 604 200.


Przyjęcia - Centrum Medyczne nr 2, ul. Wagrowska 6

Lekarz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
DR N. MED. RYBCZYŃSKA ALEKSANDRA 16:00-19:00 - - - - - -

Więcej o poradni w naszej Bazie wiedzy.

Kiedy zgłosić się do poradni hematologii i onkologii dziecięcej?

Do poradni hematologii i onkologii dziecięcej trafiają przede wszystkim dzieci, u których wyniki badań krwi odbiegają od ogólnie przyjętej normy. U części z nich występują zaburzenia krzepnięcia krwi, a także niedokrwistość, która w większości przypadków może być spowodowana niedoborem żelaza w organizmie, ale może również wskazywać na zmiany nowotworowe. Z tego względu rodzice, którzy zauważą niepokojące objawy u swoich dzieci, takie jak ogólne osłabienie, wydłużony czas krwawienia, zwiększona ilość siniaków czy wymioty, powinni jak najszybciej zgłosić się z pociechą do pediatry, który może skierować na konsultację do hematologa dziecięcego.

Dobry hematolog - onkolog dziecięcy w Poznaniu

Hematolodzy - onkolodzy dziecięcy współpracującymi z naszą Prywatną Lecznicą CERTUS cieszą się pozytywnymi opiniami wśród zarówno wśród małych pacjentów, jak i ich rodziców. Oferujemy najwyższą jakość, a także korzystną cenę leczenia.

 
Powrót

Zadzwoń

Napisz