Poradnia chirurgii ogólnej

W Centrum Medycznym Certus działa poradnia chirurgii ogólnej. Jeżeli interesuje Państwa sprawdzona i polecana poradnia chirurgiczna w Poznaniu, nasze placówki są miejscem, w którym pacjenci zostaną objęci kompleksową opieką medyczną. Tutaj, doświadczona kadra chirurgów z Poznania oferuje specjalistyczną, doraźną i planową opiekę zdrowotną w zakresie chirurgii ogólnej.

Chirurg Poznań – prywatnie i na NFZ

Oferujemy konsultacje chirurgiczne, a także zabiegi medyczne (np. usuwanie zmian skórnych, zdjęcie szwów) w Poznaniu, w poradni chirurgii ogólnej Certus. Przyjmujemy pacjentów w ramach wizyt komercyjnych, ale świadczymy również usługi w ramach leczenia kontraktowanego NFZ.

Dobry chirurg – Poznań Mała chirurgia

Jesteśmy również zaangażowani w realizację zabiegów związanych z tzw. "małą chirurgią". Obejmuje ona między innymi zabiegi usuwania wrastających paznokci, tłuszczaków, znamion skórnych, znamion barwnikowych, kaszaków itp. Zabiegi wykonujemy w trybie ambulatoryjnym, dzięki czemu pacjent może tego samego dnia, zaraz po zabiegu udać się do domu. Kontynuujemy również opiekę po zabiegach szpitalnych.

Poradnia chirurgii ogólnej Poznań. Zakres usług

Certus – przychodnia chirurgiczna Poznań skupia się na kompleksowej diagnostyce i skutecznym leczeniu. Osoby zainteresowane szczegółowym zakresem usług, ale też innymi specjalizacjami medycznymi mogą sprawdzić pełną ofertę Certus:

Certus Poznań – poradnia chirurgii ogólnej

Pacjenci Certus mogą liczyć na objęcie kompleksową opieką specjalistów: począwszy od konsultacji, przez przygotowania do planowanych zabiegów po wykonanie zabiegów w trybie ambulatoryjnym. Na miejscu można przeprowadzić również gruntowne badania diagnostyczne. Wszystkie procedury w poradni chirurgicznej w Poznaniu i Swarzędzu przeprowadzane są z zachowaniem najwyższych standardów i przy zastosowaniu odpowiedniego znieczulenia.

Poradnia chirurgiczna Swarzędz i Poznań – coraz więcej lokalizacji!

Placówki Certus zlokalizowane są w kilku punktach. Pacjenci, których interesuje chirurg w Swarzędzu, mogą umówić się na wizytę w Centrum Medycznym nr 3, przy ulicy Poznańskiej w Swarzędzu. Dla pacjentów z Poznania i okolic czynne są placówki przy ulicy Marcelińskiej, Wagrowskiej, przy Osiedlu Wichrowe Wzgórze i prywatny szpital przy ulicy Grunwaldzkiej. Jednak warto zaznaczyć, że z usług Centrum Medycznego Certus korzystają również pacjenci z okolicznych miejscowości.

Aby umówić wizytę do poradni chirurgicznej w Poznaniu, w Centrum Medycznym Certus, sugerujemy kontakt z naszą infolinią pod numerem 61 860 42 00. Zapewniamy spersonalizowane podejście, profesjonalizm oraz dbałość o zdrowie naszych pacjentów.

Wśród doświadczonych lekarzy specjalistów współpracujących z Prywatną Lecznicą CERTUS znajdują się chirurdzy ogólni, którzy przyjmują w Poznaniu, a także w Swarzędzu. Zapewniają oni skuteczne leczenie chorób przewlekłych i nagłych przypadków, zarówno w warunkach ambulatoryjnych (poradnie), jak i szpitalnych (leczenie operacyjne). Chirurg ogólny nie tylko posiada rozległą wiedzę i szerokie umiejętności lekarskie, ale także przeprowadza wiele, często skomplikowanych, procedur operacyjnych. Są to duże zabiegi w obrębie na przykład jamy brzusznej oraz drobniejsze zabiegi polegające na założeniu szwów.

Na Oddziale Zabiegowym w CERTUS odbywają się planowe operacje. Poradnia, działa w godz. 07:00-20:00, wg grafiku przyjęć, zlokalizowana jest w Ambulatorium w Poznaniu, przy ulicy Grunwaldzkiej 156.

Poradnia Chirurgii Ogólnej znajduje się także w Centrum Medycznym nr 2 (Poznań) oraz w Centrum Medycznym nr 3 (Swarzędz).
Przyjęcia - Ambulatorium ul. Grunwaldzka 156
tel.: 61 8 604 200

W Poradni Chirurgicznej przyjmują następujący lekarze:
•    dr n. med. Marek Winckiewicz - - poznaj specjalistę!
•    lek. med. Magdalena Hercka - wtorki, czwartki, piątki 8:00-13:30
•    lek. med. Mariusz Sykała - poznaj specjalistę! - poniedziałki 8:00-13:30
•    lek. med. Prysiazhniuk Volodymir
•    dr n. med. Łukaszuk Mirosław
•    lek. med. Jan Plichta
•    lek. med. Błaszków Łukasz

Przyjęcia - Centrum Medyczne nr 1, ul. Marcelińska 90

Lekarz - chirurg Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
lek.med,  Witold Kramski 16:00-19:00 - - - -

 
Przyjęcia - Centrum Medyczne nr 2, ul. Wagrowska 6

Lekarz - chirurg Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
lek. med. Jan Plichta
- - - - 10:00-13:00

 

Przyjęcia - Centrum Medyczne nr 3, ul. Poznańska 15 (Swarzędz)

Lekarz - chirurg Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
lek. med. Tadeusz Półchłopek - 08:00-18:00 - 08:00-18:00 -


Sprawdzony chirurg ogólny w Poznaniu i Swarzędzu

Do Poradni Chirurgicznej zgłaszają się głównie osoby z podejrzeniem urazów kończyn, takich jak złamania czy zwichnięcia. W Poradni Chirurgii Ogólnej CERTUS możesz liczyć na profesjonalną pomoc dobrych chirurgów ogólnych. Opieka obejmuje też szycie ran czy diagnozowanie ostrych stanów bólowych, na przykład jamy brzusznej. Zapewniamy kompleksową opiekę medyczną, a także przystępne ceny. 

Powrót

Zadzwoń

Napisz