Poradnia chirurgii onkologicznej

Prywatny szpital onkologiczny – Poznań. Oferta Centrum Medycznego Certus obejmuje zarówno diagnostykę, konsultacje, jak i leczenie onkologiczne w prywatnym szpitalu w Poznaniu. Wśród specjalistów pracujących w placówkach Certus znajduje się również chirurg onkolog. To lekarz, który wykonuje zabiegi i operacje chirurgiczne mające na celu między innymi  usunięcie zmian nowotworowych.

Wizyta u lekarza wymaga wcześniejszego umówienia terminu w rejestracji osobiście lub telefonicznie pod numerem telefonu 61 8 604 200.


Przyjęcia - Ambulatorium ul. Grunwaldzka 156

Lekarz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
dr n. med. Jacek Hermann - - - - 17:30-19:00 -Certus prywatny szpital onkologiczny – Poznań. Zabiegi NanoKnife

Leczenie onkologiczne jest skomplikowane i wymaga indywidualnego podejścia do każdego pacjenta. Prywatny szpital onkologiczny Certus oferuje wsparcie w zakresie diagnostyki, chirurgii onkologicznej, radioterapii, chemioterapii i innych terapii skoncentrowanych na zwalczaniu nowotworów. NanoKnife to jedna z innowacyjnych technologii stosowanych w chirurgii onkologicznej. Pacjentów zainteresowanych ceną NanoKnife odsyłamy do kontaktu z infolinią lub do konsultacji z lekarzem onkologiem z naszej placówki. 

Więcej o NanoKnife w Certus

NanoKnife to innowacyjna technika medyczna wykorzystywana w zabiegach chirurgicznych, zwłaszcza w leczeniu nowotworów. Jest to system do ablacji tkanek. Polega na usuwaniu lub niszczeniu niepożądanych komórek w organizmie. NanoKnife minimalizuje ryzyko uszkodzenia struktur naczyniowych i nerwowych w okolicy guza. To ważne w przypadku guzów blisko zlokalizowanych w pobliżu ważnych struktur anatomicznych. Co więcej, zabiegi z wykorzystaniem NanoKnife są mało inwazyjne, a to oznacza krótszy okres rekonwalescencji i mniejsze ryzyko powikłań pooperacyjnych.  

Lekarze z Certus mają duże doświadczenie w zakresie operacji z NanoKnife. Pierwsza wykonana przez nasz zespół operacja pacjenta z wykorzystaniem NanoKnife miała bowiem miejsce już w 2014 roku. Najczęstszym wskazaniem do NanoKnife jest leczenie guzów nowotworowych, zwłaszcza w przypadku trudnych do operacji obszarów, takich jak np. trzustka lub wątroba. Chcemy jednak zaznaczyć, że zabiegi z wykorzystaniem tej technologii wymagają kwalifikacji pacjenta. Nie zawsze będą możliwe do przeprowadzenia.

Chirurg onkolog – Poznań

Korzystając z usług onkologa w Poznaniu, pacjenci mogą być pewni, że otrzymają kompleksową opiekę w walce z chorobami nowotworowymi. Chirurgia onkologiczna jest dziedziną, która na szczęście dla pacjentów bardzo szybko się rozwija. Dlatego oferujemy skuteczne metody leczenia, które mogą wpłynąć na dobre wyniki w walce z nowotworami

Onkolog – Poznań. Kilka dogodnych lokalizacji

Centra medyczne Certus mieszczą się w kilku lokalizacjach. Osoby, które poszukują onkologa w Swarzędzu, mogą zaplanować wizytę w Centrum Medycznym nr 3, położonym przy ulicy Poznańskiej w Swarzędzu. Dla pacjentów z Poznania i okolic dostępne są również placówki przy ulicach Marcelińskiej, Wagrowskiej oraz przy Osiedlu Wichrowe Wzgórze. W ramach naszych usług działa również prywatny szpital onkologiczny w Poznaniu przy ulicy Grunwaldzkiej. 

Aby umówić wizytę w naszej poradni onkologicznej w Poznaniu w Centrum Medycznym Certus, należy skontaktować się z naszą infolinią pod numerem 61 860 42 00.
Powrót

Zadzwoń

Napisz