Poradnia chirurgii naczyniowej

W Prywatnej Lecznicy CERTUS w Poznaniu przyjmuje doświadczony chirurg naczyniowy. Jest to specjalista w zakresie leczenia chorób naczyń krwionośnych, takich jak na przykład miażdżyca czy żylaki. Konsultacje z tym lekarzem odbywają się w poradni chirurgii naczyniowej CERTUS, która jest zlokalizowana w Ambulatorium przy ulicy Grunwaldzkiej 156 w Poznaniu. Do Ambulatorium, a dokładnie do internisty i chirurga, można się zgłosić bez wcześniejszej rejestracji. Opieka medyczna jest tutaj zapewniana w trybie 24/7.

Wizyta u lekarza wymaga wcześniejszego umówienia terminu w rejestracji osobiście lub telefonicznie pod numerem telefonu 61 8 604 200.

Przyjęcia - Ambulatorium ul. Grunwaldzka 156

Lekarz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
dr n. med. Marek Winckiewicz - poznaj specjalistę!
- - - 12:00-13:30* 12:00-14:00&
 17:00-19:30
09:00-13:00
lek. med. Przemysław Samolewski (tylko badania)
- - - 15:00-18:00 - -
*tylko kwalifikacje do zabiegu


Zakres usług:
  1. Konsultacje lekarskie (tylko dr Winckiewicz)
  2. USG Doppler przepływów naczyń kończyn dolnych (dr Winckiewicz i dr Samolewski)
  3. Zabiegi ambulatoryjne, np. sklerotarapię (ostrzykiwanie) pajączków czy miniflebektomię (zabiegi usunięcia zmienionych chorobowo naczyń żylnych).
  4. Operacje z zakresu chirurgi naczyniowej (np. laserowe operacje żylaków nóg, leczenie nadpotliwości kończyn i inne) - wykonywane przez dr. Winckiewicza na Oddziale Zabiegowym.


Konsultacje w zakresie chirurgii naczyniowej - co obejmują?

Podczas konsultacji w poradni chirurgii naczyniowej lekarz wykonuje szereg szczegółowych badań, od pomiaru ciśnienia, aż po badanie specjalistyczne badanie ultrasonograficzne żył oraz tętnic (doppler), pozwalające na zobrazowanie przepływu krwi.


Chirurgia naczyniowa w Poznaniu - sprawdzona poradnia

Jeśli poszukujesz dobrego chirurga naczyniowego, który cieszy się pozytywnymi opiniami wśród pacjentów z Poznania, zapraszamy do naszej poradni. Zapewniamy profesjonalną opiekę medyczną, skuteczne leczenie oraz korzystne ceny.

Wizyta u lekarza wymaga wcześniejszego umówienia terminu w rejestracji osobiście lub telefonicznie.
Powrót

Zadzwoń

Napisz