Poradnia chirurgii naczyniowej

Chirurgia naczyniowa – Poznań. Centrum Medyczne Certus to miejsce, w którym pacjenci mogą liczyć na profesjonalną opiekę chirurgiczną w zakresie układu naczyniowego. Nasze placówki oferują kompleksową opiekę medyczną, oferując pacjentom dostęp do wykwalifikowanej kadry lekarzy specjalistów i nowoczesnego sprzętu diagnostycznego.

Wizyta u lekarza wymaga wcześniejszego umówienia terminu w rejestracji osobiście lub telefonicznie pod numerem telefonu 61 8 604 200.

Przyjęcia - Ambulatorium ul. Grunwaldzka 156

Lekarz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
dr n. med. Marek Winckiewicz - poznaj specjalistę!
- - - 12:00-13:30* 12:00-14:00&
 17:00-19:30
09:00-13:00
*tylko kwalifikacje do zabiegu


Chirurg naczyniowy – Poznań. wizyty komercyjne i w ramach NFZ

Oferta Centrum Medycznego Certus obejmuje szeroki zakres usług, które realizujemy zarówno w formie prywatnych wizyt, jak i w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.  Oferujemy np.:

  • Konsultacje chirurga naczyniowego – Poznań. Nasza kompetentna kadra lekarzy specjalistów dokładnie oceni stan zdrowia naczyniowego i zaproponuje odpowiednie leczenie.

  • Zabiegi chirurgii naczyniowej – przeprowadzamy zarówno standardowe operacje naczyniowe, jak i nowoczesne procedury małoinwazyjne.

  • Diagnostykę naczyniową – Poznań. Oferujemy precyzyjne badania diagnostyczne, które pomagają w dokładnym ustaleniu przyczyn schorzeń naczyniowych.

  • Skleroterapię – procedurę mająca na celu zlikwidowanie żylaków i innych schorzeń żył.

Obszar chirurgii naczyniowej obejmuje układ krwionośny i limfatyczny. Zajmuje się rozpoznawaniem i leczeniem schorzeń takich jak żylaki, zakrzepica żył głębokich, choroby tętnic, tętniaki, zwężenia naczyń oraz innych.

Chirurg naczyniowy zajmuje się także leczeniem chorób tętnic, takich jak miażdżyca, tętniaki i zwężenia tętnic. W szpitalu Certus realizujemy zabieg rewaskularyzacji, angioplastyki lub wszczepienia stentów. Ponadto nasi specjaliści leczą: choroby naczyń obwodowych, niedrożność naczyń, choroby tarczycy i zaburzenia krzepnięcia krwi.

Chirurgia naczyniowa Poznań i Swarzędz – kilka dogodnych lokalizacji

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem diagnostycznym, które pozwala na precyzyjne diagnozowanie i leczenie, a elastyczne godziny pracy i wiele dostępnych placówek  pozwalają dostosować datę wizyty do planu dnia pacjenta. Placówki Certus zlokalizowane są w kilku punktach. Pacjenci, których interesuje chirurg naczyniowy w Swarzędzu, mogą umówić się na wizytę w Centrum Medycznym nr 3, przy ulicy Poznańskiej w Swarzędzu. Dla pacjentów z Poznania i okolic czynne są placówki przy ulicy Marcelińskiej, Wagrowskiej, przy Osiedlu Wichrowe Wzgórze i prywatny szpital przy ulicy Grunwaldzkiej. Jednak warto zaznaczyć, że z usług Centrum  Medycznego Certus korzystają również pacjenci z okolicznych miejscowości. 

Jednym z aspektów, których pacjenci oczekują od chirurga naczyniowego w Poznaniu, jest wygoda i dostępność terminów. W przebiegu wielu schorzeń liczy się sprawny i łatwy dostęp do specjalisty. Osoby, które potrzebują szybkiej i profesjonalnej opieki chirurga naczyniowego w Poznaniu, mogą skontaktować się z nami pod numerem telefonu 61 123 45 67.          
Powrót

Zadzwoń

Napisz