Poradnia hipertensjologiczna (leczenia nadciśnienia)

Hipertensjolog współpracujący z naszą Prywatną Lecznicą CERTUS w Poznaniu to lekarz specjalista, który zajmuje się diagnozą oraz leczeniem nadciśnienia tętniczego. Hipertensjologia to wciąż mało znana, bo nowa specjalność w medycynie. Istnieje ona od 2006 roku, jednak z każdym rokiem zyskuje na znaczeniu, ponieważ nadciśnienie tętnicze w coraz większym stopniu staje się problemem społecznym. Jeśli jesteś w grupie pacjentów, którzy zmagają się z tą dolegliwością i zależy Ci na konsultacji u dobrego hipertensjologa z Poznania, zapraszamy do poradni hipertensjologicznej CERTUS.

Wizyta u lekarza wymaga wcześniejszego umówienia terminu w rejestracji osobiście lub telefonicznie pod numerem telefonu 61 8 604 200.

Przyjęcia - Ambulatorium ul. Grunwaldzka 156

Lekarz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
lek. med. Adam Kędzierski 09:00-13:00 09:00-13:00 09:00-13:00 09:00-13:00 09:00-11:30 -


Zakres usług:
  1. Konsultacje leczenia nadciśnienia tętniczego
  2. USG Echo serca

Skutecznie leczenie nadciśnienia tętniczego w Poznaniu

Leczenie nadciśnienia tętniczego wymaga rozległej i specjalistycznej wiedzy medycznej, w tym z zakresu kardiologii, endokrynologii oraz nefrologii. W naszej Prywatnej Lecznicy pracują wyłącznie doświadczeni lekarze hipertensjolodzy, którzy potrafią skutecznie pomóc nawet przy najtrudniejszych postaciach nadciśnienia, w tym przypadku tzw. nadciśnienia wtórnego czy opornego na leki, które wymagają specjalnego leczenia.

Gdzie przyjmuje
dobry hipertensjolog w Poznaniu?

Hipertensjolog przyjmuje u nas w Ambulatorium, które mieści się przy ulicy Grunwaldzkiej 156 w Poznaniu, a także w Centrum Medycznym nr 2, zlokalizowanym przy ulicy Wagrowskiej 6. Nasze poradnie hipertensjologiczne cieszą się w Poznaniu pozytywnymi opiniami wśród pacjentów, którym udało się pokonać problem nadciśnienia tętniczego. Zapewniamy skuteczne leczenie, życzliwą atmosferę, a także korzystną cenę usług medycznych.

Powrót

Zadzwoń

Napisz