Szanowni Państwo, informujemy o zmianie godzin pracy placówki Szpital i Ambulatorium PL Certus ul. Grunwaldzka 156.
Placówka będzie czynna w godz. 07:00-20:00 (rejestracja Pacjentów chirurgicznych do godziny 19:30, pozostali specjaliści wg terminarza tel. 618604-200).

Poradnia chorób zakaźnych

Lekarz chorób zakaźnych to specjalista, który zajmuje się leczeniem schorzeń wywołanych między innymi przez wirusy, bakterie i grzyby. Jeśli obawiasz się ryzyka zarażenia lub zauważasz u siebie niepokojące objawy chorób zakaźnych, koniecznie skontaktuj się ze specjalistą. Gdzie najlepiej prywatnie udać się do lekarza chorób zakaźnych w Poznaniu? Do Poradni chorób zakaźnych w PL Certus w Poznaniu.

Kiedy zgłosić się na wizytę?

Do lekarza chorób zakaźnych w Poznaniu należy zgłosić się, jeśli miało się kontakt z osobą będącą nosicielem choroby zakaźnej. Pamiętaj, że tego typu choroby bardzo łatwo przenoszą się pomiędzy ludźmi. Objawy, które powinny wzbudzać niepokój to między innymi:

  • gorączka i osłabienie organizmu,
  • kaszel,
  • zawroty głowy,
  • wykwity skórne.

Na prywatną wizytę u specjalisty chorób zakaźnych w Poznaniu najlepiej umówić się w PL Certus, w Poradni Chorób Zakaźnych. Nasi lekarze cechują się empatycznym podejściem do pacjenta, a także rozległą, fachową wiedzą. Oferujemy konsultacje w miłej atmosferze oraz w atrakcyjnej cenie. Przypominamy także, że każda wizyta wymaga wcześniejszego umówienia terminu.

Choroby zakaźne - prawdziwe ryzyko

Choroby zakaźne są groźne i można się nimi zarazić wszędzie - np. podczas zagranicznej wycieczki w rejony tropikalne. Wówczas ryzyko zarażenia się jest stosunkowo wysokie. Lekarze chorób zakaźnych, przyjmujący w naszej Poradni chorób zakaźnych w Poznaniu dobiorą odpowiedni rodzaj leczenia i pomogą zwalczyć chorobę. Zapraszamy do umówienia wizyty jeśli:

  • miałeś kontakt z chorym na chorobę zakaźną,
  • wracasz z rejonów, w których odnotowano występowanie chorób zakaźnych,
  • masz objawy jakiejkolwiek choroby zakaźnej.

Specjalista z dziedziny medycyny chorób zakaźnych z naszej poradni z pewnością Ci pomoże.

Poradnia chorób zakaźnych w Poznaniu

Umów wizytę w naszej Poradni chorób zakaźnych - osobiście lub bez wychodzenia z domu - telefonicznie pod numerem 61 8 604 200 lub za pomocą formularza kontaktowego. Nasi specjaliści cieszą się dobrą opinią zadowolonych pacjentów, mogą pomóc i Tobie.


Przyjęcia - Ambulatorium ul. Grunwaldzka 156

Lekarz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
dr n. med. Michał Chojnicki  -  -  08:00-10:00  -  -  -
lek. med. Jolanta Ewa Jowsa - 09:00-12:00 - - - -

Przyjęcia - Centrum Medyczne nr 2, ul. Wagrowska 6

Lekarz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
dr Olga Słyńko-Medon - - 17:00-19:00 - - - 
Powrót

Zadzwoń

Napisz