Poradnia dermatologiczna

Oferta: Dermatologia – Poznań. Centrum Medyczne Certus świadczy szeroki zakres usług medycznych z dziedziny dermatologii. Prowadzimy konsultacje osób dorosłych i dzieci. Dermatologia to dziedzina medyczna, która zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem różnorodnych problemów skórnych. Nieprawidłowości skórne mogą mieć różne przyczyny i prowadzić do znacznego dyskomfortu oraz wpływać na jakość życia pacjenta. Dlatego ważne jest skonsultowanie się z doświadczonym dermatologiem, który pomoże zdiagnozować problem i zaproponować odpowiednie leczenie. Przyjęcia - Ambulatorium ul. Grunwaldzka 156


Lekarz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
dr n. med. Anna Neneman - poznaj specjalistę!
15:30-18:30 - 9.00-12.00* - - -
* w wybrane tygodnie miesiąca

Przyjęcia - Centrum Medyczne nr 1, ul. Marcelińska 90

Lekarz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
dr n.med. Czarniawska-Grzesińska Małgorzata
- 16:30-18:30 - - -
dr n.med. Strzelecka-Węklar Daria - - 16:00-18:00 - -
dr n. med. Anna Neneman - poznaj specjalistę!
- - - - 9.00-12.00*
* w wybrane tygodnie miesiąca

Przyjęcia - Centrum Medyczne nr 2, ul. Wagrowska 6

Lekarz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
lek. med. Maria Mazurkiewicz 09:00-11:00 - - 15:00-18:00 15:00-18:00 -


Usługi dermatologiczne

Dermatolog – Poznań

W Centrum Medycznym Certus pacjenci mogą liczyć na szeroki zakres usług związanych z diagnozowaniem i leczeniem różnorodnych chorób skóry. Zapisujemy pacjentów na wizyty komercyjne. Nasi wykwalifikowani lekarze specjaliści podchodzą do każdego pacjenta indywidualnie, uwzględniając jego potrzeby i oczekiwania. Przykłady schorzeń skórnych, z którymi warto zgłosić się do dermatologa, to między innymi:

  • trądzik, 

  • łuszczyca, 

  • atopowe zapalenie skóry, 

  • atopowe zapalenie skóry u dzieci, 

  • trudno gojące się rany, 

  • egzemy, 

  • zmiany skórne związane z alergią, 

  • brodawki, znamiona czy nowotwory skóry.

Wizyta u dermatologa w Certus wymaga wcześniejszego umówienia terminu. Można to zrobić osobiście w rejestracji lub skontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu 61 860 42 00. Po umówieniu wizyty zespół lekarzy specjalistów w Poznaniu przeprowadzi szczegółową konsultację i zaproponuje dalsze kroki diagnostyczne oraz lecznicze.

Dermatologia Poznań – kompleksowa opieka i profesjonalne leczenie

Nasza prywatna przychodnia w Poznaniu oferuje kompleksową opiekę w zakresie diagnozowania i leczenia schorzeń skórnych. Wykorzystujemy nowoczesne metody diagnostyczne, takie jak dermatoskopia czy biopsja skóry, które pomogą precyzyjnie zidentyfikować problem i dobrać odpowiednie leczenie. W zależności od diagnozy zespół lekarzy dermatologów może zaproponować różne metody terapeutyczne, takie jak stosowanie kremów i maści, terapia fotodynamiczna, laseroterapia, krioterapia czy chirurgiczne usuwanie zmian skórnych. W zakresie usług Centrum leży również kompleksowe leczenie w prywatnym szpitalu.

Dermatolog dziecięcy Poznań. Diagnoza i leczenie schorzeń skórnych u dzieci

W Certus w Poznaniu specjalizujemy się również w diagnozowaniu i leczeniu schorzeń skórnych u dzieci. Zajmujemy się między innymi: atopowym zapaleniem skóry, pieluszkowym zapaleniem skóry, opryszczką, trądzikiem młodzieńczym, liszajcem zakaźnym, brodawkami wirusowymi, łuszczycą czy egzemą

Wczesne wykrycie i leczenie schorzeń skórnych może zapobiec powikłaniom i długotrwałym konsekwencjom dla zdrowia. Pacjenci z Poznania i okolic zawsze mogą liczyć na wsparcie specjalistów z Centrum Medycznego Certus.

Powrót

Zadzwoń

Napisz