Szanowni Państwo" w dniach od 2/04 - 5/04 zmienia się harmonogram pracy Ambulatorium ul. Grunwaldzka 156 godziny przyjęć od 8-20. Rejestracja pacjentów w godzinach 8:00-19:00. Każdorazowo prosimy o potwierdzenie wizyty pod numer telefonu 618604-200 . Szpital PL CERTUS w dniach 3-5/04 nieczynny. Szczegółowy harmonogram w "AKTUALNOŚCIACH"

Dr n. med. Anna Neneman, Poradnia dermatologiczna

Neneman2

Dr n. med. Anna Neneman jest specjalistą dermatologii i wenerologii konsultującym w naszym Ambulatorium przy ul. Grunwaldzkiej 156 w Poznaniu. Jest także Konsultantem Wojewódzkim w dziedzinie dermatologii i wenerologii oraz Kierownikiem Oddziału Chorób Skóry Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu

Dr Neneman jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu (Uniwersytet Medyczny). Tytuł doktora nauk medycznych uzyskała w 2011 roku na podstawie rozprawy doktorskiej pt.: „Aspekty kliniczne i epidemiologiczne zaburzeń ogólnoustrojowych u chorych na łuszczycę”.

Od początku swojej pracy zawodowej jest związana z Oddziałem Chorób Skóry Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu, gdzie od 2013 roku pełniła funkcję zastępcy ordynatora, a obecnie obowiązki kierownika Oddziału.

Zajmuje się leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci oraz chorób wenerycznych i oceną dermatoskopową znamion barwnikowych. Wykonuje drobne zabiegi z zakresu kriochirurgii. Przeprowadza również konsultacje z zakresu dermatologii dziecięcej.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) oraz International Dermoscopy Society (IDS). Uczestniczyła w wielu szkoleniach z zakresu dermoskopii, trichoskopii, zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej. Doświadczenie zawodowe zdobyłam także na stażach zagranicznych m.in. w Turcji i w Egipcie. Swoje kwalifikacje podnosi poprzez udział w konferencjach naukowych krajowych i zagranicznych.

Sprawdź terminarz specjalisty

Zadzwoń

Napisz