Zmiana czasu pracy w okresie 29/10/2021-02/11/2021
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy o zmianie czasu pracy w okresie 29/10/2021-02/11/2021. Ambulatorium jest czynne w godzinach 7:00- 22:00. Rejestracja pacjenta do 21:15. Szpital w tym okresie jest nieczynny. PROSIMY O WCZEŚNIEJSZY KONTAKT TELEFONICZNY CELEM ZWERYFIKOWANIA DOSTĘPNOŚCI LEKARZA INTERNISTY I CHIRURGA TEL. 618604-200.

Dr n. med. Anna Neneman, Poradnia dermatologiczna

Neneman2

Dr n. med. Anna Neneman jest specjalistą dermatologii i wenerologii konsultującym w naszym Ambulatorium przy ul. Grunwaldzkiej 156 w Poznaniu. Jest także Konsultantem Wojewódzkim w dziedzinie dermatologii i wenerologii oraz Kierownikiem Oddziału Chorób Skóry Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu

Dr Neneman jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu (Uniwersytet Medyczny). Tytuł doktora nauk medycznych uzyskała w 2011 roku na podstawie rozprawy doktorskiej pt.: „Aspekty kliniczne i epidemiologiczne zaburzeń ogólnoustrojowych u chorych na łuszczycę”.

Od początku swojej pracy zawodowej jest związana z Oddziałem Chorób Skóry Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu, gdzie od 2013 roku pełniła funkcję zastępcy ordynatora, a obecnie obowiązki kierownika Oddziału.

Zajmuje się leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci oraz chorób wenerycznych i oceną dermatoskopową znamion barwnikowych. Wykonuje drobne zabiegi z zakresu kriochirurgii. Przeprowadza również konsultacje z zakresu dermatologii dziecięcej.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) oraz International Dermoscopy Society (IDS). Uczestniczyła w wielu szkoleniach z zakresu dermoskopii, trichoskopii, zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej. Doświadczenie zawodowe zdobyłam także na stażach zagranicznych m.in. w Turcji i w Egipcie. Swoje kwalifikacje podnosi poprzez udział w konferencjach naukowych krajowych i zagranicznych.

Sprawdź terminarz specjalisty