Szanowni Państwo, informujemy o zmianie godzin pracy placówki Szpital i Ambulatorium PL Certus ul. Grunwaldzka 156
Od dnia 30/10/22 placówka będzie czynna w godz. 07:00-20:00 (rejestracja Pacjentów chirurgicznych do godziny 19:30, pozostali specjaliści wg terminarza tel. 618604-200).
Za utrudnienia przepraszamy, Dyrekcja EMC Certus
Neneman2

Specjalista dermatolog i wenerolog

Konsultant Wojewódzki w dziedzinie dermatologii i wenerologii

Kierownik Oddziału Chorób Skóry Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu w latach 2018-2022


Absolwentka kierunku lekarskiego Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu (obecnie Uniwersytet Medyczny). Tytuł doktora nauk medycznych uzyskała w 2011 roku na podstawie rozprawy doktorskiej pt.: „Aspekty kliniczne i epidemiologiczne zaburzeń ogólnoustrojowych u chorych na łuszczycę”.
Od początku pracy zawodowej była związana z Oddziałem Chorób Skóry Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu, gdzie od 2013 roku pełniła funkcję zastępcy ordynatora, a w latach 2018-2022 kierownika Oddziału. Zajmuje się leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci oraz chorób wenerycznych, oceną dermatoskopową znamion barwnikowych. Przeprowadza również konsultacje z zakresu dermatologii dziecięcej.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (PTD) oraz International Dermoscopy Society (IDS).
Uczestniczyła w wielu szkoleniach z zakresu dermoskopii, trichoskopii, zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej. Swoje kwalifikacje podnosi poprzez udział w konferencjach naukowych krajowych i zagranicznych.

Zadzwoń

Napisz