Poradnia gastrologiczna

W Prywatnej Lecznicy Certus  w Poznaniu przyjmują doświadczeni lekarze gastrolodzy, którzy posiadają dobre opinie wśród wielu pacjentów. Wykonują oni specjalistyczne badania przewodu pokarmowego, takie jak gastroskopia czy kolonoskopia.
Gastroenterolog, zajmuje się układem pokarmowym i chorobami z nim związanymi. Są to choroby żołądka, jelit, przełyku, wątroby, dróg żółciowych i trzustki

Prywatny lekarz gastrolog przyjmuje w Ambulatorium oraz w Centrum Medycznym nr 1 w Poznaniu. Pacjenci mogą liczyć na najlepszą obsługę i korzystny cennik.
Wizyta u lekarza wymaga wcześniejszego umówienia terminu w rejestracji osobiście lub telefonicznie.

Przyjęcia - Ambulatorium ul. Grunwaldzka 156
tel.: 61 8 604 200

Lekarz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
lek. med. Katarzyna Gudzio-Staszewska (tylko konsultacje)
- - 15:00-18:00 - - -
lek.med Adrian Tomczyk - - 15:00-20:00 - - -

Przyjęcia - Centrum Medyczne nr 1, ul. Marcelińska 90

Lekarz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
lek.med.  Wiśniewski Michał - - - - 9:00 - 14:00* -
Dr n. med Liliana Łykowska - Szuber 15:00 - 17:00 - - - - -

Przyjęcia - Centrum Medyczne nr 3, ul. Poznańska 15

Lekarz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
lek.med.  Wiśniewski Michał - - - - 8:30 - 13:30* -

* wybrane piątki w miesiącu

Gastrolog w Poznaniu - co obejmuje specjalistyczna opieka w Certus?

PL CERTUS zatrudnia specjalistów w każdej dziedzinie - w tym gastrologii. Mamy zespół lekarzy, którzy udzielają kompleksowej pomocy przy zachowaniu empatii i przejrzystości komunikacji. Zakres prywatnych usług gastrologów obejmuje:  

  1. Konsultacje lekarskie
  2. Badania:

Kiedy zgłosić się do gastrologa? 

Wizyta u gastrologa powinna mieć miejsce w sytuacjach, w których wystąpi na przykład: ból żołądka, pieczenie w przełyku, zgaga, uczucie pełności, odbijanie, utrata apetytu, ciemna krew w stolcu, utrata wagi oraz inne dolegliwości, które wzbudzają u pacjentów niepokój. W czasie pierwszej wizyty gastrolog przeprowadzi wywiad z pacjentem, wykona badanie palpacyjne brzucha, a w przypadku pogłębienia diagnostyki, zleci badania takie jak np. gastroskopia czy kolonoskopia. 

Chcesz wiedzieć więcej? zapraszamy do bazy wiedzy Certus.

Prywatne leczenie w Certus - kompleksowe i skuteczne

Prywatna Lecznica Certus zapewnia kompleksową opiekę medyczną pacjentom z Poznania, Swarzędza i okolic.Obejmuje ona specjalistyczną pomoc dobrych gastrologów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu gastroskopii i innych badań przewodu pokarmowego. Prywatny lekarz gastrolog z Poznania dokłada wszelkich starań, aby zapewnić swoim pacjentom komfort i poczucie bezpieczeństwa. Badania i zabiegi gastrologiczne dostępne są w korzystnej cenie.

Przygotowanie do wizyty i badań

Na pierwszą wizytę u gastrologa nie są wymagane żadne szczególne przygotowania ze strony pacjenta. Warto jednak przypomnieć sobie i przekazać lekarzowi informacje na temat zgłaszanego problemu. Pacjent może być zapytany między innymi o częstotliwości bólu, choroby przebyte w dzieciństwie i choroby przebyte przez członków najbliżej rodziny. Specjalistyczne badania, takie jak np. gastroskopia i kolonoskopia, wymagają z kolei przygotowania - w tym np. rezygnacji z posiłków, przyjmowania płynów i żucia gumy przed zabiegiem. Pacjent musi być na czczo. Przestrzeganie zasad ma na celu dobro pacjenta, a szczegółowe informacje na ich temat znajdziesz w zakładce poświęconej przygotowaniom do badań endoskopowych

Jeśli chcesz, żeby diagnostyką i rozwiązaniem Twojego schorzenia zajął się dobry gastrolog w Poznaniu, zapraszamy do PL Certus w Poznaniu i Swarzędzu.
Powrót

Zadzwoń

Napisz