Zmiana czasu pracy w okresie 29/10/2021-02/11/2021
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy o zmianie czasu pracy w okresie 29/10/2021-02/11/2021. Ambulatorium jest czynne w godzinach 7:00- 22:00. Rejestracja pacjenta do 21:15. Szpital w tym okresie jest nieczynny. PROSIMY O WCZEŚNIEJSZY KONTAKT TELEFONICZNY CELEM ZWERYFIKOWANIA DOSTĘPNOŚCI LEKARZA INTERNISTY I CHIRURGA TEL. 618604-200.

Poradnia gastrologiczna

W Prywatnej Lecznicy Certus  w Poznaniu przyjmują doświadczeni lekarze gastrolodzy, którzy posiadają dobre opinie wśród wielu pacjentów. Wykonują oni specjalistyczne badania przewodu pokarmowego, takie jak gastroskopia czy kolonoskopia. Prywatny lekarz gastrolog przyjmuje w ambulatorium oraz w Centrum Medycznym nr 2 w Poznaniu, a także w Centrum Medycznym nr 3 w Swarzędzu. Pacjenci mogą liczyć na najlepszą obsługę i korzystny cennik.

Wizyta u lekarza wymaga wcześniejszego umówienia terminu w rejestracji osobiście lub telefonicznie.

Przyjęcia - Ambulatorium ul. Grunwaldzka 156
tel.: (61) 8-604-200

Lekarz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
lek. med. Piotr Szabłowski (tylko zabiegi)
- 08:30-14:00 - - 08:30-14:00 -
lek. med. Piotr Meisnerowski (tylko zabiegi)
- - 15:00-16:00 - - -
dr n. med. Barbara Osińska-Kapturek 11:30-15:30 - - - - -
lek. med. Marcin Gabryel (tylko konsultacje)
- - 16:00-21:00 - - -
dr hab. n. med. Piotr Eder - -   15:30-19:00 - -
lek. med. Katarzyna Gudzio-Staszewska (tylko konsultacje)
- - 15:00-18:00 - - -

Przyjęcia - Centrum Medyczne nr 2, ul. Wagrowska 6
tel.: (61) 88-77-800

Lekarz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
dr n. med. Barbara Osińska-Kapturek - - - 12:30-16:00 - -


Gastrolog w Poznaniu - co obejmuje specjalistyczna opieka w Certus?

Nasz szpital prywatny w Poznaniu i w Swarzędzu zatrudnia specjalistów w każdej dziedzinie - w tym gastrologii. Mamy zespół lekarzy, którzy udzielają kompleksowej pomocy przy zachowaniu empatii i przejrzystości komunikacji. Zakres prywatnych usług gastrologów obejmuje:  

  1. Konsultacje lekarskie (dr Eder, dr Osińska-Kapturek, dr Gabryel, dr Gudzio-Staszewska)
  2. Badania wykonywane w pracowni Endoskopii (Ambulatorium, ul. Grunwaldzka):

Kiedy zgłosić się do gastrologa? 

Wizyta u gastrologa powinna mieć miejsce w sytuacjach, w których wystąpi na przykład: ból żołądka, pieczenie w przełyku, zgaga, uczucie pełności, odbijanie, utrata apetytu, ciemna krew w stolcu, utrata wagi oraz inne dolegliwości, które wzbudzają u pacjentów niepokój. W czasie pierwszej wizyty gastrolog przeprowadzi wywiad z pacjentem, wykona badanie palpacyjne brzucha, a w przypadku pogłębienia diagnostyki, zleci badania takie jak np. gastroskopia czy kolonoskopia. 

Chcesz wiedzieć więcej? zapraszamy do bazy wiedzy Certus. Sprawdź też: laryngolog w Poznaniu.

Prywatne leczenie w Certus - kompleksowe i skuteczne

Prywatna Lecznica Certus zapewnia kompleksową opiekę medyczną pacjentom z Poznania, Swarzędza i okolic. Obejmuje ona specjalistyczną pomoc dobrych gastrologów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu gastroskopii i innych badań przewodu pokarmowego. Prywatny lekarz gastrolog z Poznania dokłada wszelkich starań, aby zapewnić swoim pacjentom komfort i poczucie bezpieczeństwa. Badania i zabiegi gastrologiczne dostępne są w korzystnej cenie.

Przygotowanie do wizyty i badań

Na pierwszą wizytę u gastrologa nie są wymagane żadne szczególne przygotowania ze strony pacjenta. Warto jednak przypomnieć sobie i przekazać lekarzowi informacje na temat zgłaszanego problemu. Pacjent może być zapytany między innymi o częstotliwości bólu, choroby przebyte w dzieciństwie i choroby przebyte przez członków najbliżej rodziny. Specjalistyczne badania, takie jak np. gastroskopia i kolonoskopia, wymagają z kolei przygotowania - w tym np. rezygnacji z posiłków, przyjmowania płynów i żucia gumy przed zabiegiem. Pacjent musi być na czczo. Przestrzeganie zasad ma na celu dobro pacjenta, a szczegółowe informacje na ich temat znajdziesz w zakładce poświęconej przygotowaniom do badań endoskopowych

Jeśli chcesz, żeby diagnostyką i rozwiązaniem Twojego schorzenia zajął się dobry gastrolog w Poznaniu, zapraszamy do oddziałów szpitala Certus w Poznaniu i Swarzędzu.