Zmiana czasu pracy w okresie 29/10/2021-02/11/2021
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy o zmianie czasu pracy w okresie 29/10/2021-02/11/2021. Ambulatorium jest czynne w godzinach 7:00- 22:00. Rejestracja pacjenta do 21:15. Szpital w tym okresie jest nieczynny. PROSIMY O WCZEŚNIEJSZY KONTAKT TELEFONICZNY CELEM ZWERYFIKOWANIA DOSTĘPNOŚCI LEKARZA INTERNISTY I CHIRURGA TEL. 618604-200.

Poradnia naprotechnologiczna

Naprotechnologia to zestaw procedur oraz standardów postępowania, który ma na celu ochronę zdrowia prokreacyjnego. Pacjenci, którzy poszukują prywatnie dobrego lekarza naprotechnologa w Poznaniu powinni zgłosić się do poradni naprotechnologicznej Certus. Lekarze specjaliści oferują oni kompleksową pomoc medyczną w obszarze płodności, zarówno damskiej, jak i męskiej.

Wizyta u lekarza wymaga wcześniejszego umówienia terminu w rejestracji osobiście lub telefonicznie pod numerem telefonu 61 8 604 200.

Przyjęcia - Ambulatorium ul. Grunwaldzka 156

Lekarz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
lek. med. Laura Grześkowiak - poznaj specjalistę!
- 12:50-14:50 - - - -

Prywatna poradnia nanprotechnologiczna w Poznaniu

Naprotechnologia jest skuteczna między innymi przy ustalaniu dni płodnych oraz niepłodnych, co zwiększa szanse pary na poczęcie dziecka. W poradni nanoprotechnologicznej Certus w Poznaniu pacjenci mogą liczyć na interdyscyplinarne podejście, dzięki któremu możliwe jest postawienie trafnej diagnozy, a następnie rozpoczęcie leczenia przyczynowego. Naprotechnologia zwiększa szanse na powrót do płodności. Usługi medyczne z tego zakresu stają się coraz bardziej popularne w społeczeństwie. Prywatna lecznica Certus cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami w obszarze leczenia niepłodności, a przy tym oferuje korzystną cenę. Centra Medyczne Certus są zlokalizowane w Poznaniu oraz w Swarzędzu.

Zakres usług:
  1. Konsultacje naprotechnologiczne
  2. Ocena stanu zdrowia prokreacyjnego kobiety i mężczyzny

Więcej informacji o naprotechnologii i Centrum Leczenia Niepłodności znajduje się w naszej Bazie Wiedzy.