dr Grześkowiak

Lekarz medycyny Laura Grześkowiak - internista i naprotechnolog przyjmuje w Poznaniu w Centrum Medycznym nr 2 przy ulicy Wagrowskiej 6 oraz w Ambulatorium przy ul. Grunwaldzkiej. Doktor Grześkowiak pracuje również na Oddziale Ogólnym naszego szpitala. Jest doświadczoną specjalistką w zakresie chorób wewnętrznych. Na wizytę do Pani doktor można umówić się na 3 sposoby: telefonicznie, przez Internet lub podczas osobistej wizyty w placówce.

Lekarz medycyny Laura Grześkowiak - naprotechnolog i internista Poznań

Doktor Grześkowiak jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu. Posiada specjalizację w zakresie chorób wewnętrznych, wiedzę z tego zakresu zdobywała w Klinice Endokrynologii w Poznaniu. Dzięki temu posiada doskonałe przygotowanie do opieki nad pacjentami z zaburzeniami płodności, szczególnie w zakresie dysfunkcji hormonalnych.

Internista i naprotechnolog, doktor Laura Grześkowiak, od wielu lat jest nauczycielem Metod Rozpoznawania Płodności. Posiada duże doświadczenie w umiejętnej ocenie cyklu kobiety, jego zaburzeń i niepłodności. Cechuje ją bardzo dobry kontakt z pacjentami. Potrafi rzeczowo wyjaśniać wiele problemów zarówno medycznych, jak i psychologicznych.

Doktor Grześkowiak systematycznie poszerza swoją wiedzę w zakresie metod naturalnego planowania rodziny. Chętnie uczy się o nowych sposobach leczenia. Dzięki jej metodom diagnostyki i leczenia powitaliśmy na świecie już 580 dzieci!

Prywatnie żona i mama trójki dzieci.

Dowiedz się więcej o Centrum Leczenia Niepłodności!

Specjalistka z ogromną wiedzą i umiejętnościami

Przyjmująca w Poznaniu internista i naprotechnolog, doktor Laura Grześkowiak posiada bardzo rozległą wiedzę oraz umiejętności, które wykorzystuje w praktyce. Pani doktor cechuje się ogromną empatią, którą zaskarbiła sobie sympatię oraz wdzięczność pacjentów.

 

 


Dowiedz się więcej o Centrum Leczenia Niepłodności!

 

Powrót

Zadzwoń

Napisz