Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że zmieniamy harmonogram pracy Szpitala i Ambulatorium PL CERTUS. W okresie 12.06.2021R. – 31.08.2021r. pracujemy w godz. 07:00-22:00. Rejestracja pacjenta do godziny 21:15. Zapraszamy do potwierdzania wizyt telefonicznie 618604-200.

Poradnia logopedyczna

W Centrum Medycznym nr 3 zlokalizowanym w Swarzędzu przy ulicy Poznańskiej 15 znajduje się poradnia logopedyczna CERTUS, która cieszy się pozytywnymi opiniami wśród pacjentów, w tym zarówno dzieci, jak i dorosłych. Przyjmuje tu doświadczony logopeda, który zajmuje się diagnozą stanu rozwoju mowy oraz terapią zaburzeń mowy u osób w różnym wieku. Jeśli chciałbyś umówić się prywatnie do dobrego logopedy, zapraszamy do naszej poradni logopedycznej w Swarzędzu.

Wizyta u lekarza wymaga wcześniejszego umówienia terminu w rejestracji osobiście lub telefonicznie pod numerem telefonu 61 8 604 200.

Przyjęcia - Centrum Medyczne nr 3, ul. Poznańska 15 (Swarzędz)

Lekarz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
 mgr Anna Jóźwiak  16:00-18:00  -  -  -  -  -

Więcej informacji o logopedii i terapii zaburzeń mowy znajdziecie Państwo w naszej Bazie Wiedzy

Kiedy zgłosić się do poradni logopedycznej?

Wiele osób zastanawia się nad tym, kiedy jest najlepszy czas na to, by skonsultować się z logopedą. Można to zrobić na każdym etapie życia, jednak im wcześniej problem zostanie zidentyfikowany, tym szybciej będzie można podjąć leczenie. Najlepsze rokowania dla terapii zaburzeń mowy dotyczą dzieci. Warto umówić malucha na konsultację do logopedy już wtedy, kiedy pojawią się nawet najdrobniejsze opóźnienia rozwoju mowy czy wady artykulacyjne. Problemy tego rodzaju najczęściej rozpoczynają się w wieku przedszkolnym. Nieleczone, w przyszłości mogą się pogłębiać i utrudniać dziecku codzienne funkcjonowanie w społeczeństwie. Im wcześniej nastąpi interwencja logopedyczna, tym lepiej.

Skuteczna terapia zaburzeń mowy w Swarzędzu

Współpracujemy z doświadczonym logopedą, który specjalizuje się w diagnozie i terapii różnorakich odmian zaburzeń komunikacji, w tym również tych spowodowanych uszkodzeniem ośrodkowego układu nerwowego, takich jak dyslalia, afazja, dyzartia czy zaburzenia ze spektrum autyzmu. Zapewniamy najwyższy poziom leczenia, życzliwą atmosferę, szybkie terminy konsultacji logopedycznych oraz atrakcyjną cenę.

Powrót

Zadzwoń

Napisz