Poradnia laryngologiczna

Laryngolog Poznań prywatnie? Oferta Certus obejmuje usługi otolaryngologiczne dla młodszych i starszych pacjentów. Dobry otolaryngolog (w skrócie laryngolog) z poradni Certus w Poznaniu zapewnia pacjentom kompleksową diagnostykę, leczenie i profilaktykę schorzeń ucha, nosa, jamy ustnej, krtani i gardła. Konsultacja laryngologiczna jest wskazana między innymi przy wszelkich dolegliwościach narządów zmysłów: słuchu, węchu, smaku i równowagi. Do wizyty u laryngologa zachęcamy wszystkich, którzy borykają się ze stanami zapalnymi lub ich podejrzeniem w obrębie wymienionych organów. Współpracuje z nami także laryngolog dziecięcy, który przyjmuje najmłodszych pacjentów. W zakresie lecznictwa ambulatoryjnego możliwe jest skorzystanie z usług w ramach NFZ. Poradnia laryngologiczna działa również w Swarzędzu (Centrum Medyczne nr 3).

Przyjęcia - Ambulatorium ul. Grunwaldzka 156

Lekarz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
lek. med. Małgorzata Kałuża 16:00-19:00 - - - - -
dr n. med. Katarzyna Nowak
09:30-12:00 09:30-11.00
i 14:00-18:00
08:40-11:00
i 14:00-17:00
08:00-11:00
i 14:00-18:00
08:00-11:00
i 14:30-18:00
10:00-13:00


Przyjęcia - Centrum Medyczne nr 1, ul. Marcelińska 90

Lekarz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
dr. n. med. Nowak Katarzyna 13:00-15:00 - - - -
dr m.med. Wójtowicz Jerzy - -

10:00-12:00

15:30-17:30

- -
dr n. med. Waldemar Wojnowski - poznaj specjalistę!
- 12:30 - 14:30 - - -Przyjęcia - Centrum Medyczne nr 2, ul. Wagrowska 6

Lekarz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
dr n. med. Katarzyna Nowak
07:30-09:00 07:30-9:00 07:30-8:30 09:00-10:30 07:00-08:30 -
lek. med. Marcin Walczak - - - 15.45-18.00 - -Laryngolog Poznań prywatnie – kompleksowa diagnostyka i leczenie

Osoby zainteresowane prywatną wizytą u dobrego laryngologa w Poznaniu lub Swarzędzu mogą zgłosić się do poradni laryngologicznej Certus. Każdy pracujący w tych miejscach specjalista cieszy się pozytywnymi opiniami wśród pacjentów – i to nie tylko ze względu na wysoki poziom opieki medycznej, ale także z powodu przystępnej ceny prywatnej wizyty u lekarza. Współpracujący z nami lekarze specjaliści z Poznania zapewniają komfortowe warunki konsultacji i przeprowadzanych zabiegów, mają podejście holistyczne i krótki czas oczekiwania na wizytę. Diagnostykę i leczenie poprzedzi szczegółowy wywiad, który pomoże laryngologowi ocenić sytuację pacjenta.

Wizyta u laryngologa wymaga wcześniejszego umówienia terminu w rejestracji. Nasza klinika umożliwia dwie formy zapisów – osobiście w Poznaniu/Swarzędzu lub telefonicznie pod numerem telefonu 61 8 604 200.

Kiedy zgłosić się do laryngologa?

Osoby, które zastanawiają się, czy poradnia laryngologiczna jest miejscem, które warto odwiedzić, zapraszamy do zapoznania się z listą dolegliwości wchodzących w skład specjalizacji otolaryngologicznej. Wskazaniem do wizyty u laryngologa są między innymi objawy takie jak: krwawienia z nosa, przewlekły ból gardła, przewlekły katar, nawracające bóle lub zawroty głowy, oddychanie przez usta, zapalenia zatok, zapalenia oskrzeli, problemy z przełykaniem, przewlekła chrypka, wystąpienie wydzieliny z uszu lub nosa. U dzieci najczęstszymi przyczynami spotkań z laryngologiem są przerośnięte migdałki podniebienne, polipy nosa i angina ropna. Wymienionych schorzeń nie należy lekceważyć.

Laryngologia w szpitalu Certus w Poznaniu, tak jak pozostałe dziedziny, realizowana jest na wysokim poziomie. Pacjent, który będzie wymagał hospitalizacji, może liczyć na kompleksową opiekę w naszej placówce.

Wizyta u laryngologa w Poznaniu – jakie usługi oferujemy w poradni Certus?

Certus jako prywatny szpital w Poznaniu oferuje następujące usługi medyczne z zakresu laryngologii i otolaryngologii:

  • konsultacje lekarskie dla dzieci i dorosłych,
  • drobne ambulatoryjne zabiegi medyczne,
  • operacje z zakresu laryngologii (np. usunięcie migdałków, korekcja przegrody nosa, usunięcia polipów i pobrani) wykonywane na Oddziale Zabiegowym.

Każdy laryngolog, który pracuje w poradni Certus w Poznaniu lub Swarzędzu, postępuje zgodnie ze standardami medycznymi. Podczas pierwszej wizyty, lekarz zbiera wywiad na temat stanu zdrowia pacjenta, a w dalszej kolejności bada jego gardło, jamę ustną, nos i ucho. Podstawowymi narzędziami pomocniczymi są endoskop lub wziernik.

Laryngolog na NFZ – lecznictwo ambulatoryjne

W ramach świadczeń NFZ otolaryngolog może przeprowadzić u nas leczenie ambulatoryjne. W tym celu pacjent musi jednak zgłosić się ze skierowaniem wystawionym przez lekarza rodzinnego lub lekarza specjalistę z POZ CERTUS przyjmującego w ramach umowy z NFZ. Pacjent zobowiązany jest też do okazania dokumentu tożsamości i podania numeru PESEL.

y laryngolog, który pracuje w poradni Certus w Poznaniu lub Swarzędzu, postępuje zgodnie ze standardami medycznymi. Podczas pierwszej wizyty, lekarz zbiera wywiad na temat stanu zdrowia pacjenta, a w dalszej kolejności bada jego gardło, jamę ustną, nos i ucho. Podstawowymi narzędziami pomocniczymi są endoskop lub wziernik. 

Laryngolog na NFZ - lecznictwo ambulatoryjne

W ramach świadczeń NFZ otolaryngolog może przeprowadzić u nas leczenie ambulatoryjne. W tym celu pacjent musi jednak zgłosić się ze skierowaniem wystawionym przez lekarza rodzinnego lub lekarza specjalistę z POZ CERTUS przyjmującego w ramach umowy z NFZ. Pacjent zobowiązany jest też do okazania dokumentu tożsamości i podania numeru PESEL. 

Powrót

Zadzwoń

Napisz