Zmiana czasu pracy w okresie 29/10/2021-02/11/2021
Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy o zmianie czasu pracy w okresie 29/10/2021-02/11/2021. Ambulatorium jest czynne w godzinach 7:00- 22:00. Rejestracja pacjenta do 21:15. Szpital w tym okresie jest nieczynny. PROSIMY O WCZEŚNIEJSZY KONTAKT TELEFONICZNY CELEM ZWERYFIKOWANIA DOSTĘPNOŚCI LEKARZA INTERNISTY I CHIRURGA TEL. 618604-200.

Poradnia ortopedyczna

Wizyta u dobrego ortopedy w Poznaniu w PL Certus to gwarancja fachowej konsultacji medycznej. W naszych Poradniach ortopedycznych w Poznaniu i Swarzędzu przyjmują doświadczeni ortopedzi, którzy posiadają dobre opinie wśród pacjentów, zarówno dzieci, jak i dorosłych. Nasi lekarze przyjmują w Poradni ortopedycznej w Ambulatorium przy ulicy Grunwaldzkiej, a także w Centrach Medycznych w Poznaniu i Swarzędzu. Wizyta u dobrego ortopedy w przystępnej cenie? Certus to właściwy adres. Nasi lekarze specjalizują się zarówno w drobnych zabiegach ortopedycznych, jak i w bardziej skomplikowanych operacjach. PL Certus oferuje także USG stawów, leczenie chorób kręgosłupa, w tym skoliozy, dyskopatii czy złamań kręgów. W zespole naszych Poradni ortopedycznych pracują uznani specjaliści. Zapewniamy najwyższą jakość usług. Ortopeda, któremu możesz w pełni zaufać? Zapraszamy do PL Certus.

Wizyta u lekarza w Poradni ortopedycznej w Poznaniu lub Swarzędzu wymaga wcześniejszego umówienia terminu w rejestracji osobiście lub telefonicznie pod numerem telefonu 61 8 604 200.

Przyjęcia - Ambulatorium ul. Grunwaldzka 156

Lekarz - ortopeda Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
dr n. med. Marcin Popow -  - 10:00-15:00  -  -  -
dr n. med. Maciej Goch -  -  - 17:30-21:00 15:00-18:30  -
dr n. med. Adam Sulewski - poznaj specjalistę!
- 14:00-20:00 15:00-20:00 - - -
lek. med. Marcin Rożek (także usg stawów)
14:15-19:30 - - - 10:00-14:00 -
dr n. med. Marcin Redman (ortopedia kończyny górnej)
-
poznaj specjalistę!
12:00-14:00 - - - - -
lek. med. Marcin Andrzejczak - poznaj specjalistę!
14:30-18:30 - - - - -

Przyjęcia - Centrum Medyczne nr 2, ul. Wagrowska 6

Lekarz - ortopeda Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
dr n. med. Krzysztof Niciejewski - poznaj specjalistę! - - 13:30-17:30 - - -
lek. med. Michał Maciejewski - - - - -

co druga sobota:
08:00-13:00

lek. med. Rafał Krystek 11:00-14:00 - - - - -
dr Tomasz Schwarz - poznaj specjalistę!   - - 15:40-18:40 - -


Przyjęcia - Centrum Medyczne nr 3, ul. Poznańska 15 (Swarzędz)

Lekarz - ortopeda Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
dr n. med. Krzysztof Niciejewski - poznaj specjalistę!
- 12:00-16:00 - - -

Poradnia ortopedyczna Poznań i Swarzędz - zakres usług

W jednej z naszych Przychodni ortopedycznych w Poznaniu i Swarzędzu, pacjenci mogą prywatnie skorzystać z usług wykwalifikowanych lekarzy ortopedów. Zakres świadczonych usług obejmuje:

 • konsultacje lekarskie,
 • drobne ambulatoryjne zabiegi medyczne,
 • operacje z zakresu ortopedii (np. endoprotezy, artroskopie stawów, rekonstrukcje więzadła krzyżowego przedniego tzw. ACL, leczenie złamań i inne) wykonywane na Oddziale Zabiegowym.

Każdy pracujący w naszych poradniach ortopeda posiada najwyższe kwalifikacje oraz ogromne doświadczenie zawodowe.

Doświadczony ortopeda - Poznań i Swarzędz

Jeśli zależy Ci na wizycie u dobrego ortopedy w Poznaniu lub Swarzędzu to nasze Poradnie Ortopedyczne czekają właśnie na Ciebie. Nasi specjaliści zajmują się między innymi:

Jeśli szukasz godnego zaufania specjalisty w Poznaniu lub Swarzędzu zgłoś się do naszych Poradni ortopedycznych. Doświadczony personel zatrudniony w PL Certus wyróżnia się wysoką empatią oraz fachowym podejściem do każdego pacjenta. Zapraszamy do umówienia wizyty u ortopedy prywatnie w naszych placówkach:

 • Poznań - Ambulatorium ul. Grunwaldzka 156,
 • Poznań - Centrum Medyczne nr 2, ul. Wagrowska 6,
 • Swarzędz - Centrum Medyczne nr 3, ul. Poznańska 15.

Ortopedia Poznań - poznaj swojego specjalistę

W naszych poradniach przyjmują doświadczeni lekarze, którzy cieszą się zaufaniem oraz dobrą opinią wśród pacjentów. Poznaj ortopedów z Poznania i Swarzędza pracujących w PL Certus. Ze szczegółowymi sylwetkami naszych specjalistów możesz zapoznać się klikając w link “poznaj specjalistę” przy nazwisku w tabelach przyjęć.

 • Dr Niciejewski, dr Maciejewski - wykonują USG stawów biodrowych u dzieci.
 • Dr Sulewski specjalizuje się w leczeniu chorób kręgosłupa (w tym operacjach m.in. leczenia skoliozy, dyskopatii czy złamań kręgów).
 • Dr Marcin Redman - specjalizują się w chirurgii ręki.
 • Dr Rafał Krystek - przyjmuje pacjentów od 16 r.ż.

Każdy z tych lekarzy to specjalista z długoletnim stażem, który może zagwarantować Ci opiekę medyczną na najwyższym poziomie.

Umów się na wizytę już dziś

Poradnie ortopedyczne PL Certus w Poznaniu i Swarzędzu są otwarte dla każdego pacjenta. Żeby umówić się na wizytę nie musisz mieć skierowania od lekarza rodzinnego. Doświadczeni ortopedzi chętnie pomogą przy każdym schorzeniu i urazie. U nas zawsze możesz liczyć na:

 • fachowe podejście do pacjenta,
 • dużą dozę empatii,
 • atrakcyjną cenę usług oraz ich najwyższą jakość.

Jeśli ortopeda prywatnie w Poznaniu to tylko PL Certus! Umów się na wizytę w jednej z naszych Poradni ortopedycznych już dzisiaj i nie czekaj w długich kolejkach do ortopedy na NFZ w Poznaniu. Zachęcamy do umówienia terminu u lekarza:

 • osobiście,
 • poprzez formularz kontaktowy
 • telefonicznie pod numerem telefonu 61 8 604 200