Poradnia ortopedyczna

Wizyta u dobrego ortopedy w Poznaniu w PL Certus to gwarancja fachowej konsultacji medycznej. W naszych Poradniach ortopedycznych w Poznaniu i Swarzędzu przyjmują doświadczeni ortopedzi, którzy posiadają dobre opinie wśród pacjentów, zarówno dzieci, jak i dorosłych. Nasi lekarze przyjmują w Poradni ortopedycznej w Ambulatorium przy ulicy Grunwaldzkiej, a także w Centrach Medycznych w Poznaniu i Swarzędzu. Wizyta u dobrego ortopedy w przystępnej cenie? Certus to właściwy adres. Nasi lekarze specjalizują się zarówno w drobnych zabiegach ortopedycznych, jak i w bardziej skomplikowanych operacjach. PL Certus oferuje także USG stawów, leczenie chorób kręgosłupa, w tym skoliozy, dyskopatii czy złamań kręgów. W zespole naszych Poradni ortopedycznych pracują uznani specjaliści. Zapewniamy najwyższą jakość usług. Ortopeda, któremu możesz w pełni zaufać? Zapraszamy do PL Certus.

Wizyta u lekarza w Poradni ortopedycznej w Poznaniu lub Swarzędzu wymaga wcześniejszego umówienia terminu w rejestracji osobiście lub telefonicznie pod numerem telefonu 61 8 604 200.

Przyjęcia - Ambulatorium ul. Grunwaldzka 156

Lekarz - ortopeda Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
dr n. med. Marcin Popow -  - 10:00-15:00  -  -  -
dr n. med. Maciej Goch -  -  - 17:30-21:00 15:00-18:30  -
dr n. med. Adam Sulewski - poznaj specjalistę!
- 14:00-20:00 15:00-20:00 - - -
lek. med. Marcin Andrzejczak - poznaj specjalistę!
14:30-18:30 - - - - -Przyjęcia - Centrum Medyczne nr 1, ul. Marcelińska 90

Lekarz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
lek. med. Nowak Piotr
- 8:00-10:00 - - -
lek. med. Grzesiński Paweł    -  16:00-18:00 -  -
lek. med. Maciejewski Michał + USG Dzieci - poznaj specjalistę!
 -  -  - 9:00-11:00
dr n. med Artur Soczka (ortopedia kończyny górnej)    -  - 12:00-14:00  -Przyjęcia - Centrum Medyczne nr 2, ul. Wagrowska 6

Lekarz - ortopeda Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
dr n. med. Krzysztof Niciejewski - poznaj specjalistę! - - 13:00-17:30 - - -
dr Tomasz Schwarz - poznaj specjalistę!  - - - 15:40-18:40 - -


Przyjęcia - Centrum Medyczne nr 3, ul. Poznańska 15 (Swarzędz)

Lekarz - ortopeda Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
dr n. med. Krzysztof Niciejewski - poznaj specjalistę!
- 09:00-16:00 - - 08:30-12:00*wybrane piątki

Ortopeda Poznań w PL Certus to szereg usług, które gwarantują fachową konsultację medyczną. W naszych Poradniach ortopedycznych w Poznaniu i Swarzędzu przyjmują doświadczeni ortopedzi, którzy posiadają dobre opinie wśród pacjentów, zarówno dzieci, jak i dorosłych. Nasi lekarze przyjmują w Poradni ortopedycznej w Ambulatorium przy ulicy Grunwaldzkiej, a także w Centrach Medycznych w Poznaniu i Swarzędzu.

Poradnia ortopedyczna Poznań w przystępnej cenie? Certus to właściwy adres. Nasi lekarze specjalizują się zarówno w drobnych zabiegach ortopedycznych, jak i w bardziej skomplikowanych operacjach np. ortopeda dziecięcy Poznań. PL Certus oferuje także USG stawów, leczenie chorób kręgosłupa, w tym skoliozy, dyskopatii czy złamań kręgów. W zespole naszych Poradni ortopedycznych pracują uznani specjaliści. Zapewniamy najwyższą jakość usług. Szpital ortopedyczny Poznań, któremu możesz w pełni zaufać? Zapraszamy do PL Certus.

Wizyta u lekarza w Poradni ortopedycznej w Poznaniu lub Swarzędzu wymaga wcześniejszego umówienia terminu w rejestracji osobiście lub telefonicznie pod numerem telefonu 61 8 604 200.

Ortopeda Swarzędz i Poznań – zakres usług

Interesuje Cię ortopeda Poznań prywatnie? W jednej z naszych Przychodni ortopedycznych w Poznaniu i Swarzędzu, pacjenci mogą prywatnie skorzystać z usług wykwalifikowanych lekarzy ortopedów. Zakres świadczonych usług obejmuje:

 • konsultacje lekarskie,
 • drobne ambulatoryjne zabiegi medyczne,
 • operacje z zakresu ortopedii (np. endoprotezy, artroskopie stawów, rekonstrukcje więzadła krzyżowego przedniego tzw. ACL, leczenie złamań i inne) wykonywane na Oddziale Zabiegowym.

Każdy pracujący w naszych poradniach ortopeda posiada najwyższe kwalifikacje oraz ogromne doświadczenie zawodowe.

Doświadczony ortopeda – Poznań i Swarzędz

Jeśli interesuje Cię ortopedia Poznań i Swarzędz to nasze Poradnie Ortopedyczne czekają właśnie na Ciebie. Nasi specjaliści zajmują się między innymi:

Jeśli szukasz godnego zaufania specjalisty w Poznaniu lub Swarzędzu to nasza prywatna poradnia Poznań jest miejscem dla Ciebie. Doświadczony personel zatrudniony w PL Certus wyróżnia się wysoką empatią oraz fachowym podejściem do każdego pacjenta. Zapraszamy do umówienia wizyty u ortopedy prywatnie w naszych placówkach:

 • Poznań – Ambulatorium ul. Grunwaldzka 156,
 • Poznań – Centrum Medyczne nr 2, ul. Wagrowska 6,
 • Swarzędz – Centrum Medyczne nr 3, ul. Poznańska 15.

Klinika ortopedii Poznań – poznaj swojego specjalistę

W naszych poradniach przyjmują doświadczeni lekarze, którzy cieszą się zaufaniem oraz dobrą opinią wśród pacjentów. Poznaj ortopedów z Poznania i Swarzędza pracujących w PL Certus. Ze szczegółowymi sylwetkami naszych specjalistów możesz zapoznać się klikając w link „poznaj specjalistę” przy nazwisku w tabelach przyjęć.

 • Dr Niciejewski, dr Maciejewski – wykonują USG stawów biodrowych u dzieci.
 • Dr Sulewski specjalizuje się w leczeniu chorób kręgosłupa (w tym operacjach m.in. leczenia skoliozy, dyskopatii czy złamań kręgów).
 • Dr Marcin Redman – specjalizują się w chirurgii ręki.
 • Dr Rafał Krystek – przyjmuje pacjentów od 16 r.ż.

Każdy z tych lekarzy to specjalista z długoletnim stażem, który może zagwarantować Ci opiekę medyczną na najwyższym poziomie.

Lekarz ortopeda Poznań – umów się na wizytę już dziś

Poradnie ortopedyczne PL Certus w Poznaniu i Swarzędzu są otwarte dla każdego pacjenta. Żeby umówić się na wizytę nie musisz mieć skierowania od lekarza rodzinnego. Lekarze specjaliści Poznań to doświadczeni ortopedzi, którzy chętnie pomogą przy każdym schorzeniu i urazie. U nas zawsze możesz liczyć na:

 • fachowe podejście do pacjenta,
 • dużą dozę empatii,
 • atrakcyjną cenę usług oraz ich najwyższą jakość.

Jeśli ortopeda prywatnie w Poznaniu to tylko PL Certus! Umów się na wizytę w jednej z naszych Poradni ortopedycznych już dzisiaj i nie czekaj w długich kolejkach do ortopedy na NFZ w Poznaniu. Zachęcamy do umówienia terminu u lekarza:

 • osobiście,
 • poprzez formularz kontaktowy,
 • telefonicznie pod numerem telefonu 61 8 604 200.
Powrót

Zadzwoń

Napisz