Aktualności
Badania profilaktyczne powinny być wykonywane regularnie, na przykład raz w roku, ponieważ są źródłem ważnych informacji o stanie zdrowia człowieka. Z myślą o zdrowiu Państwa pracowników, zachęcamy do zapoznania się z ofertą badań profilaktycznych, które dla Państwa wygody, możemy zrealizować w siedzibie firmy.
-
dermatologii
Dermatologiczne badania przesiewowe z wykorzystaniem dermatoskopu, w kierunku nowotworów skóry np. czerniaka -
dietetyki
Badanie składu ciała, w tym: BMI, obliczanie wieku metabolicznego organizmu, masy mięśni, procentowej ilości tkanki tłuszczowej, tłuszczu wisceralnego, masy kości, procentowej całkowitej ilości wody w organizmie oraz dziennego spożycia kalorii, porady dietetyczne.
Więcej informacji na temat naszej oferty dla firm mogą Państwo uzyskać:
- mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- korzystając z naszego Formularza kontaktowego.
Firmy chcące skorzystać z usług Prywatnej Lecznicy Certus na podstawie zlecenia jednorazowego prosimy o pobranie, wypełnienie oraz przesłanie zlecenia z załącznika - druk zlecenia jednorazowego.
PŁETWONURKÓW / NURKÓW
Badanie obejmuje następujące procedury medyczne:
- Morfologia
- Badanie ogólne moczu
- Glukoza
- OB
- Kreatynina
- cholesterol całkowity
- Triglicerydy
- EKG
- RTG klatki piersiowej
- Spirometria
- Audiometr
- konsultacja laryngologiczna
- Konsultacja lekarza orzecznika uprawnionego do wykonywania badań nurków;
Koszt pakietu 626 zł
W przypadku osób ubiegających się o wpis lub posiadających wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej badania obejmują:
- Badanie psychologiczne
- Konsultację lekarza medycyny pracy z wydaniem orzeczenia
- Konsultację psychiatryczną
- Konsultację okulistyczną
- Konsultację laryngologiczną
- Konsultacje neurologiczną
- EKG spoczynkowe
- pod numerem telefonu 618604-200
- korzystając z naszego Formularza kontaktowego.
Firmy chcące skorzystać z usług PL Certus na podstawie zlecenia jednorazowego prosimy o pobranie, wypełnienie oraz przesłanie zlecenia z załącznika - druk zlecenia jednorazowego.