halina mendyka
 
Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, gdzie uzyskałam tytuł magistra Dietetyki. Biorę udział w licznych szkoleniach dzięki czemu ciągle pogłębiam swoją wiedzę oraz jestem na bieżąco z najnowszymi doniesieniami naukowymi w świecie dietetyki i medycyny. Specjalizuję się w pomocy dietetycznej w zakresie nadwagi i otyłości, chorób metabolicznych i autoimmunologicznych, niepłodności. Szczególną opieką otaczam pacjentów onkologicznych.
Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie. Dopasowuję plan żywieniowy do aktualnych potrzeb zdrowotnych i stylu życia każdej osoby, co gwarantuje skuteczność terapii. Przede wszystkim jednak pomagam swoim pacjentom zmienić nawyki żywieniowe i wspieram ich w dążeniu do celu.
Radością jest dla mnie pomoc ludziom, widzieć jak poprawia się ich samopoczucie fizyczne i psychiczne, świadomość i chęć do życia.
Posiadam dużą wiedzę z zakresu prawidłowych norm żywieniowych co pozwala mi dobrać odpowiednią dietę do wieku i jednostek chorobowych pacjenta. W gabinecie zapewniam pomoc w przyjaznej atmosferze.
W pracy staram się kierować empatią, zrozumieniem oraz przyjaznym nastawieniem.
Cechuje mnie otwartość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i przyjazne usposobienie. Zapraszam serdecznie do współpracy!

Zadzwoń

Napisz