Ewelina Wieczorek Skibinska
 
Mgr Ewelina Wieczorek-Skibińska

Wykształcenie: psycholog

Zakres porad: psychologia kliniczna, psychoterapia

O mnie:
Jestem absolwentką SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego na kierunku Psychologia o specjalności Psychologia Kliniczna, a także ukończyłam kurs I stopnia TSR w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach „CTSR”. Swoje doświadczenie zbierałam w placówkach klinicznych, wolontariatach. Pracuję zgodnie ze standardami i zasadami etycznymi Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. W pracy terapeutycznej wykorzystuję Terapię Skoncentrowaną na Rozwiązaniach.

Przeprowadzam konsultacje psychologiczne, psychoterapię osób dorosłych oraz młodzieży. Zakres świadczonych przeze mnie usług kieruje do pacjentów zmagających się z zaburzeniami nastroju, lękowymi, odżywiania, psychosomatycznymi, osób doświadczających kryzysów życiowych, rodzinnych. Na spotkania terapeutyczne zapraszam również osoby, które doświadczają przewlekłego stresu, trudności w relacjach, z samooceną, problemów emocjonalnych czy innych natury psychologicznej.  Ponadto prowadzę diagnostykę w zakresie procesów poznawczych w chorobach otępiennych.

Jestem przekonana, że każdy posiada naturalne umiejętności, zasoby czy motywacje, które odkryte mogą być pomocne w szukaniu rozwiązania problemu, czasami niewielkie kroki mogą być początkiem wielkich zmian, a moim zadaniem jest pomóc klientowi je odkryć
i wykorzystać, tak aby można było lepiej się poczuć i lepiej funkcjonować.

Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje i umiejętności praktyczne poprzez udział w szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach.

Edukacja:
SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny
Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach „CTSR”

Leczone choroby:
Zaburzenia lękowe
Depresja
Stres
Zaburzenia odżywiania
Kryzys w związku
Lęki
Fobie
Zaburzenia psychosomatyczne
Nerwica natręctw
Zaburzenia w relacjach międzyludzkich
Anoreksja
Niskie poczucie własnej wartości
Nerwica
Bulimia
Zaburzenia emocjonalne

Zadzwoń

Napisz